Szerző Téma: DVR-ek távoli elérése  (Megtekintve 115293 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető lordcroft

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 43
Re:DVR-ek távoli elérése
#300 2017. Július 26. - 19:35:36
0
De akkor miért megy vezetékes netről bárhonnan, telenoros mobilnetről bárhonnan :)
előzmény: kero #299

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:DVR-ek távoli elérése
#299 2017. Július 25. - 23:28:16
0
Lehetséges gond lehet a port forwardinggal, az asztali gépről való elérés elképzelhető, hogy más portot használ, mint a mobil kliens. Ellenőrizned kellene, hogy minden szükséges portot beállítottál-e forwardra.
Nekem évekkel ezelőtt a GeoVision-nál volt olyan gondom, hogy T-system-es kliensről nem értem el a saját dns rendszerén keresztül, mindenhonnan máshonnan igen. Akkor szoktam át a dyndns-szolgáltatásra.
Az a baj, hogy ha a szolgáltatónál be is van állítva valamilyen tiltás, azt sosem fogják elismerni, de az is lehet, hogy akit meg tudsz kérdezni, az nem is tud róla.
Borzalom egyébként ilyen szempontból, ami az internettel kapcsolatban folyik.
A ParadoxMyhome-on például hónapokig nem tudtam csatlakozni egyetlen ügyfelem IP150 moduljához, kívülről sehonnan, aztán pár napja vettem észre, hogy "megjavult".
előzmény: lordcroft #298

Nem elérhető lordcroft

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 43
Re:DVR-ek távoli elérése
#298 2017. Július 25. - 21:27:01
0
Sziasztok

Van egy dolog amit nagyon nem értek, van egy dvr, asus routerrel. Asus dyndns-el, asztali gépen vezetékes neten bárhonnan elérem a rögzítőt mint ip címről, mint dns címről. Telefonnal wifiről szintén megy. Viszont se Vodafone 4g-ről nem megy se Telekomosról. Sőt mobilról kikapcsolva a 4g-t hogy csak 3g-t használjon úgysem érem el, se webről se app-ból, se ip címről se dns-ről.

Van valami a mobilszolgáltatók net eléréseibe ami korlátoz?

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:DVR-ek távoli elérése
#297 2017. Július 14. - 09:26:40
0
A tel samsung s7. Super Live Plusz, szolgáltatna a T. Amin megy sam s6,super live plusz T-s  és Iphone 6s ez is T-s .
előzmény: vlezlee #295

Nem elérhető kissp79

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
Re:DVR-ek távoli elérése
#296 2017. Július 13. - 04:41:35
0
Visszatértem saját problémámra, lentebb olvasható az előzmény. Ddns-el működik minden, a provisionos ckoud nem megy rendesen.

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:DVR-ek távoli elérése
#295 2017. Július 12. - 23:53:35
0
Milyen telefon, milyen android verzió és melyik klienssel próbálkozol?
A működő droidossal megegyezik a mobilszolgáltató?
előzmény: RLB #294

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:DVR-ek távoli elérése
#294 2017. Július 12. - 22:30:42
0
Igen , csak az ügyfél  androidosának a 4G n kereszüli elérése a nyűgös.
előzmény: vg #293

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:DVR-ek távoli elérése
#293 2017. Július 12. - 21:22:53
+3
Ezek nem lehetnek, ha igaz a kollega allitasa miszerint 3 telobol 2-n jo a kep. 8)
előzmény: vlezlee #292

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:DVR-ek távoli elérése
#292 2017. Július 12. - 20:40:52
0
Milyen net? Milyen router? Port forward-ok rendben? Publikus ip van? Ha igen akkor az fix vagy dhcp? Ha dhcp akkor ddns rendben van?
előzmény: RLB #291

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:DVR-ek távoli elérése
#291 2017. Július 12. - 19:34:20
0
Sziasztok AHD-s s.art rögzítő távoli elérés nem megy az ügyfél androidos telóján, wifin bejelentkezik 4Gn csak teker. Az én androidosomon ill. az ő IOS n működik. Ötletek???


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!