Szerző Téma: Távfelügyeleti szolgáltatók  (Megtekintve 34766 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#61 2017. November 27. - 16:28:15
0
Sziasztok, Balatonkenesén tudtok javasolni szolgáltatót . A multi a telepítés után 2 nappal tudta közölni hogy ott már nem szerződik.😠

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#60 2017. November 25. - 20:31:23
+1
Avval kezdtem amikor a régit leszedtem :D Azért is tartottam furcsának hogy az új feljeletkezett, minden led rendesen visszajelez. Erre nem látják a jelzéseket. 
De az biztos hogy sokszor hangzott el a Pillanat szócska a telefonban a 30 perc alatt
előzmény: kero #59

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#59 2017. November 25. - 19:50:04
0
Ha GSM-et cserélsz a Multinál, akkor ha levetted a régit tápról, akkor fel kell őket hívni, hogy töröljék a rendszerből. Ezután kell tápra tenni az újat, mert ha nem így csinálod, akkor nem fog feljelentkezni. Nem lehet, hogy ez volt a gond?
De tény, hogy a diszpécserek közül sokan nem értenek máshoz, mint, hogy fel kell hívni az ügyfelet...
A minap egy GSM hiba miatt egy kis hölgy hétvégén hívogatta az ügyfelemet, és nem volt hajlandó tudomásul venni, hogy már pénteken délután is szar volt, de a hétvége miatt már nem tudtunk vele mit kezdeni.
Mindenképpen azt akarta, hogy csináljon egy próbát, hiába mondta az ügyfél, hogy nincs otthon,....
 akkor küldi a kivonuló szolgálatot. Miután az ügyfelem felhívott ezzel, én betelefonáltam az ügyeletnek, hogy jó lenne, ha rendet tennének, mire a srác, akivel beszéltem elnézést kért, hogy valami új kolléganő még nincs teljesen képben.


előzmény: Ryki #58

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#58 2017. November 25. - 19:19:05
0
Nekem múltkor volt egy GSM cserém. Sajnos csak délután 5 után értem oda a panellal az ügyfélhez..
Sajnos már csak Pécs volt. Felhívom őket, mondom mi a cituáció.. Gsm csere megtörtént látom a visszajelzésekből hogy feljelentkezett a hálózatra, mondom a telefonos "kollégának" hogy akkor most küldök egy teszt jelentést hogy minden flottul megy-e...
Eltelik 2 perc, kérdezem Noss??, Hát Ő itt nem lát semmit.. Biztos jól kötöttem be? Jól van felprogramozva?
Mondom neki a Felprogramozást megcsinálták a szakértő kollégák. Programozni nem kellett mert előtte is volt itt GSM ami nem működött ezért is cseréltem le erre az újra..
Hát biztos valami baj van mert nem látja...
Mondom neki ÉN, figyi már néz már bele légy oly kedves az ügyfél lapján a GSM beállításoknál az IP címre és diktáld már le nekem. Ó hát ezt nem lehet. Mondom leszarom akkor én diktálom le az új panelét, csak történjen valami mert az agyam eldobom.
Elmondom neki, Ó hát ez nem ugyan az.... TÉNYLEG???? Akkor szerinted mi lehet a hiba? Szerinted nem kéne ugyan annak lennie? Próbáld már meg hogy átírod arra ami itt van előttem a falon és villog....
Átírja, küldök egy tesztet, és láss csodát megy az átjelzés mindezt 30 perc alatt sikerült eszközölni.  >:(
előzmény: kero #57

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#57 2017. November 25. - 14:10:08
+1
Újra regisztráltam.
Elsőre visszadobta, hogy:
-telefonszám kitöltése kötelező (a mobilnál már egyszer megadtam, más nincs)
-fax szám kitöltése kötelező - nóóórmális, bassza meg, 2017-et írunk  :o :o :o :o  odaírtam, hogy hiába kötelező, ha egyszer nincs
-egyéb rubrika kitöltése kötelező - ha egyszer nincs egyéb mondanivalóm!!??? 

De most tényleg, mindenhol idiótákat kell alkalmazni mostanában. Kurvára elegem van a sok hülyéből. És ez megy mindenhol...
Fogalmatlan, hozzá nem értő idióták országa lettünk, az összes üzletben új arcok, akiknek általában fingjuk sincs semmiről.
előzmény: Lacy #56

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#56 2017. November 21. - 21:46:31
+1
nem hiszem, hanem az új honlappal valahogy nem birkózott meg a rendszergizda, nekem is meg mindenkinek újból regisztrálni kellett..
előzmény: bcslaci #55

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#55 2017. November 21. - 21:25:02
0
OFF
Én már be sem tudok lépni, úgy látszik a nem túl aktív telepítőket időnként törlik a rendszerből :D
előzmény: Lacy #54

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#54 2017. November 21. - 20:28:29
0
na csináltam még egy szösszenetet mert ezek a honlapszerkesztők is kretének a multinál

https://multialarm.hu/forumok/temakor/honlap-arlista-egyebek/

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#53 2017. November 14. - 18:09:57
0
Általánosítva egyetértek. Valóban a tulaj az éves n10mFt fölötti peres és egyéb költségek miatt a meglévő kiskapukat a szerződésben jórészt bezárta. Emiatt a szerződés már 10 oldal fölötti. Ez a rész senkinek sem jó.
De konkrétan amit említesz szerintem nem sok változott. Kitöltjük az adatlapokat és szerződést, cégesnél kérjük a másolatokat, és aláírattatjuk kb. 6 helyen. Ebben sok változás azért nincs, inhüvely gyulladást tán nem kell kapni. Az hogy addig nincs szolgáltatás amíg nincsenek papírok, meg szerintem az a csoda hogy eddig volt....
 :o 8)
előzmény: uni2008 #52

Nem elérhető uni2008

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 17
    • Super Сasual Dating Verified Maidens
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#52 2017. November 13. - 20:57:18
0
Egyik távfelügyelet se egyszerű gittegylet, de a MA. mindig is nehézkes volt! Nem ügyfél és telepítő orientált a hozzáállásuk! Értemén, hogy próbálják jogilag fedezni magukat, de ettől még lehetne egyszerűbb az adminisztráció. Néhány ügyfél kimondottan agymenést kap a szerződés körülményességétől. Az utóbbi idők szigorításai kezdik elvenni a kedvem, hogy bekössek hozzájuk. :'(
előzmény: kero #47

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!