Szerző Téma: Perfecta - Új Satel riasztóközpont család  (Megtekintve 1359 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető tibi-d

• Újonc
  • *
Sziasztok!
Az a problémám, hogy a központnak küldött SMS vezérlőparancsokat nem hajtja végre, csak ha a "bármely telefonról" opció be van jelölve. Ha nincs bejelölve, az eseménynaplóba azt írja, hogy "SMS vétele jogosulatlan telefonszámról". A küldő mobil száma bent van a telefonszám listában. Az SMS üzenetek rendesen megérkeznek a mobilra. Milyen paramétereket kell beállítani, hogy csak a listában szereplő telefonokról hajtsa végre az SMS parancsokat.

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
Esetleg kétvezetékes tűz zónát támogatja?

Nekem úgy rémlik, hogy sajnos egyik Satel központ sem ismeri a kétvezetékes tűz zónát...  ::)
előzmény: Wineman #10

Nem elérhető BeniJoe

• Kezdő tag
  • **
Üdv.
A Satel hivatalos oldalán nagyon jó, gyakorlatias videó bemutató anyagok vannak, lépésről-lépésre bemutat mindent, még pdf-be le is lehet tölteni,csak regelni kell előtte.
előzmény: Wineman #14

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
Van ehhez valamiféle leírás, hogy mit, hogyan? Adatmennyiségben mennyi egy fel/letöltés?

Nem elérhető pattila

• Kezdő tag
  • **
Szia!

Természetesen van rá mód. Engedélyezni kell a távoli perfecta  Soft hozzáférést a kezelőn, megadni a perfecta
kulcsot és természetesen a sim kártya beállításait jól megcsinálni, hogy csatlakozzon a mobil netre
előzmény: Wineman #12

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
Ha nincs kábelem, de van mobilnetes SIM kártyám, hogyan tudom programozni a központot laptopról? Biztosan kell lennie valami megoldásnak :)
előzmény: pattila #11

Nem elérhető pattila

• Kezdő tag
  • **
Szia!

Abszolút stabil. A tűzzónát is támogatja.

A szoftver a gyártó honlapjáról letölthető:

http://www.satel.pl/hu/product/884/PERFECTA%20Soft,Program-do-konfiguracji-central-PERFECTA

offline is használható, szerintem érdemes átnézegetni mert nem láttam meg ilyen igényesen kinéző és egyszerűen kezelhető riasztó programozói szoftvert
előzmény: Wineman #10

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
Esetleg kétvezetékes tűz zónát támogatja?
előzmény: Wineman #9

Nem elérhető Wineman

• Törzstag
0
És stabilan működik? Gyermekbetegségeken túl van már?
előzmény: pattila #8

Nem elérhető pattila

• Kezdő tag
  • **
0
A GSM és a GPRS szeparált. Tehát egyszerre tud működni a kettő minden gond nélkül.

Tehát pl.
GSM alapon megy a távfelügyelet felé a jelzés, de mobil applikáció GPRS-en
előzmény: Wineman #7

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!