Szerző Téma: Hikvision Hik-connect és cloud  (Megtekintve 14945 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Hikvision Hik-connect és cloud
#8 2017. Augusztus 31. - 11:55:22
+1
Ha más is találkozott ezzel a hibával: nem elég a kilépés ,logout- login és utána működik !
előzmény: RLB #7

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Hikvision Hik-connect és cloud
#7 2017. Augusztus 23. - 20:50:06
0
Sziasztok!Hik connect ha nem küldi el a meghívót megosztáskor mi[size=78%]t csinnálhattam rosszul?[/size]

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Hikvision Hik-connect és cloud
#6 2017. Május 22. - 12:19:23
0
Nos újabb fejlemény: a múlt héten letelepített majd átadott rendszer távoli elérése tegnap még jó volt, ma reggelre ügyfél fiókjából egyszer csak eltűnt a felregisztrált eszköz, újra kellett regisztrálnom, lassan ott tartok, hogy bye-bye hikvision vagy előfizetek dyndns szolgáltatásra, mert ez így hosszútávon se nem megbízható, se nem jó.

Egy átkozott log nincs a fiókban, hogy ki tudjam deríteni, hogy mi a fene történt :/
előzmény: vlezlee #5

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Hikvision Hik-connect és cloud
#5 2017. Május 19. - 20:40:41
+2
Megy a megosztas. Ha felveszem magamhoz, majd letrehozok egy ugyfelfiokot aztan azzal megosztom, akkor a shared felirat jelenik meg nalam es a devices shared by others-ben meg is jelenik az uj ugyfel fiokban.
előzmény: vlezlee #1


A megosztás nekem is megy, de mivel nincs ipad-es szoftver így kénytelenek vagyunk ivms4500-at használni, ott meg nem lehet megosztott eszközt felvenni.
Ha ügyfél fiókjába regisztrálom az nvr-t, akkor működik, ha megosztom a saját fiókommal akkor én is látom, de ügyfél bármit elront saját fiókjában, akkor bukom a felügyeletet.
Ez is logikus, de szerintem sokkal jobban kézbentartható volt a hiddns, nem is értem miért kellett kiirtani az új firwmware-ekből, amíg az új nincs legalább használható állapotban.
Azt sem értem, ha már ennyi energiát belefektettek az új szolgáltatásba., akkor miért nem lehetett azokat megkérdezni, akik használják...
előzmény: vg #3

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Hikvision Hik-connect és cloud
#4 2017. Május 19. - 20:15:35
0
Pedig ipad-re nincs kliens, az iphone klienst lehet feltenni rá de az egy kinagyított valami 😞
előzmény: vg #3

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Hikvision Hik-connect és cloud
#3 2017. Május 19. - 16:51:12
0
A Hik-Connect elvben ugyanazt tudja mint az IVMS-4500, de nekem logikusabb es egyszerubb a regi hasznalata, de valszeg ez csak megszokas kerdese.

En valoban csak iPhone-okkal hasznaltam eddig a hik-connect-et, de szinte kizartnak tartom, hogy ne legyen meg az iPad-es verzio.
Megy a megosztas. Ha felveszem magamhoz, majd letrehozok egy ugyfelfiokot aztan azzal megosztom, akkor a shared felirat jelenik meg nalam es a devices shared by others-ben meg is jelenik az uj ugyfel fiokban.
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető sat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 21

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Hikvision Hik-connect és cloud
#1 2017. Május 19. - 12:10:36
0
Hik-connect kliens tényleg nincs ipad-re vagy csak én vagyok vak? Kezd olyan de ja vu érzésem lenni...
...mintha eddig csak a paradox csinálta volna, hogy szoftveresen félkész dolgokat készként ad el

Sajna, ha a saját Hik-Connect fiókomba aktiválom az NVR-t és megosztom az ügyféllel, akkor az ivms4500 nem tud vele mit kezdeni, ha nem így csinálom, akkor elbukom a központi felügyelet lehetőségét :(

Másik felvetődött ötlet:
NVR egy telephelyen, de mi van ha betörnek és elviszik a cuccot? Az FTP lehetőség nem lenne rossz,de még sosem használtam a riasztás funkcióját az nvr-nek, valakinek valami tippje, hogy ne kelljen több TB-nyi tárhely a használatához 4db 4MP-es kamerához?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!