Szerző Téma: Szakmai továbbképzések, konferenciák.  (Megtekintve 3482 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Sziasztok!

HA valakit érdekelne akkor

HATVAN térségében szerveződik egy csapat
kb júni - júli kezdéssel OKJ vagyonvédelmi szerelő képzésre


Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
+1
https://www.powerbizt.hu/power-sziget-konferencia-2018
Regisztrációhoz be kell jelentkezni

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
+3
Nekem a legkisebb bajom volt a bejutás, parkolás. Simán parkoltam le kinn 11-kor, a csirkék regisztráláskor adták a vonalkódot az ingyenes parkoláshoz.
Nadehogy mi a fenének mentem oda? Így utólag nem tudom.
Már persze a pofazivit sok régen (nem) látott emberrel megvolt, de az ha akarom akkor is meglehet bármikor. Viszont nekem semmi egetrengető vagy anélküli újdonságot nem adott a történet.
Ja hogy volt 1-2 díszpinty csirke? Hát ahhoz nem kell odamennem :-*
előzmény: handras #5

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
0
Szerintem írták, hogy az ingyenes parkolás a külsőre vonatkozik, mondjuk 11h- kor nem volt benne már hely.
előzmény: Lacy #3

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
+1
és 10 percenként valamit beleüvöltenek a hangosbemondóba

Ez valóban qrvára zavaró volt!  ::nemtudom::

Viszont a cukorfalat rieles csajszi szivecskés capuccinoja minden kellemetlen körülményt feledtetett...  ;) ;D
előzmény: Lacy #3

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
+1
Na ma voltam a Lurdy-ban megrendezett Secury fórum nevű izéén
Hát..
Kezdve azzal, hogy manapság, mikor már arról irogatunk, hogy a telefon NFC-je segítségével lehet bejutni egy olvasón át, és nem kell tag hozzá, akkor mért kell egy vonalkódos regisztrációs papírt kinyomtatni ráadásul 2 oldallal mert ott vannak a lapon a támogatók is?
mért nem lehet a telefonban elvinni az emailt a kóddal? biztonság 21. század mi?
A másik hogy diszkrét félretájékoztatás vagy elhallgatás a szervező részéről
ingyenes a parkolás ja mint a mesében
Mikor beálltunk a ház alá, és felmentünk akkor hallottuk a hangosbemondóban !!! amit a recepción a bejelentkezéskor (tudod a papírral és nem telefonnal :)  ) hogy valóban ingyenes, DE!! csak  külső parkolóban.
Ami ugye fedetlen és esőre állós időben a megázás veszélyével is fenyeget, ráadásul a ház alattról fel lehet menni pulcsi kabát akármi nélkül, míg a kintinél ott a ruha amit én nagyon nem láttam, hogy hol lehetne letenni biztonsággal
szóval utána meg sok ember baromi nagy alapzaj, és 10 percenként valamit beleüvöltenek a hangosbemondóba..
mindenki jobban jár, ha lejárja a demofalakat egyesével cégenként :)

Nem elérhető Doren

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
0
Sziasztok!

Estleg idei továbbképzés vagy konferenciáról van info?


Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!