Szerző Téma: Mazi rögzítőre idegen kamera  (Megtekintve 3433 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Mazi rögzítőre idegen kamera
#3 2020. Április 06. - 22:22:59
0
Ehh, megvan.....az a nyomorult explorer szivatott, nem jelenítette meg a képet. Feltettem a Mazi szoftverét abban megjelent a kép. Ez amatőr hiba volt....  :-[

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Mazi rögzítőre idegen kamera
#2 2020. Április 06. - 17:47:35
0
Egyes kameráknál engedélyezni kell broadcasting-ot, vagy streaming-et. Pl hikvision néhány termékénél csak akkor lehet idegen rögzítőre tenni, ha ez engedve van. De ebben az esetben van a kamerában egy erre szóló külön menüpont, ahol ez beállítható, jellemzően egy felhasználónév-jelszó párost kell beírni hozzá. Ritkább esetekben nem szereti a tömörítési formátumot, H264 vs H265. Az onvif port jellemzően a 80. Más rögzítőnél a portot is be kell adni, az ip-név-jelszó triumvirátus mellett.
előzmény: Janó #1

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Mazi rögzítőre idegen kamera
#1 2020. Április 06. - 14:41:37
0
Sziasztok,

Kaptam egy vadonat új Mazi 4 csatornás IP rögzítőt, de a jó istenért sem tudok rávarázsolni egy Techson kamerát. Létezik, hogy nem eszi meg? A protokolt ONVIF-re állítottam, a rögzítő kamera menüjében látszik is, hogy online, de nincs élő kép. A képbeállításoknál (pl. maszkolás) ott megjelenik a kamerakép.
De az élő kép menüben sem a fő stream se a másodlagos stream nem jelenik meg.
Valaki küzdött már ilyennel? Tudom, hogy különböző gyártmányok között szokott ilyen probléma lenni, de az ONVIF szabvány miatt legalább képnek kellene lennie.......vagy mégsem????

 :'(

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!