Szerző Téma: Azonos IP-ről időlimiten belül nem küldhető újabb üzenet  (Megtekintve 4035 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Igen ez így van-volt valóban és én is azt tettem hogy copy majd kilép és vár és belép és beilleszt és elküld :)
azért ez nem az a szépséges megoldás de hasznos.
És igen végül is örülök hogy a beírt szöveg megmaradt.
Ugye van az a vicc, mikor a kisgyerek valamit elront és Lenin et megszidja és erre mondják, hogy milyen rendes volt, végül is le is lőhette volna.  :P
előzmény: admin #3

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Ma találtam egy bug-ot.. Nem akartam emiatt egy új topicot nyitni, sőt szerintem elég lenne hibajelzésre 1 azaz egy is, minek ez a sok, szóval
Számunkra sokkal jobb, ha a jelzett problémákat külön témákban látjuk, ezért maradunk ennél a problémakezelésben bevált módszernél.

Írtam egy választ az egyik topicban, aztán egy másik hozzászólásra egy másikat is, de azt nem engedte elküldeni, azzal a szöveggel, hogy 1 percen belül az IP címemről már volt hozzászólás, várjak oicit.
Vártam majd újra el akartam küldeni, erre meg azt írta ki, hogy ezt a hozzászólást már elküldtem. Na de nem, mert nem hagyta. Próba újra ismét azt írja, hogy már elküldtem.
Na próbából kiléptem a topicból majd vissza, természetesen NEM volt ott a hozzászólásom, amire azt írta hogy már elküldtem.
Ez így nem jó.. szvsz...
Kipróbáltam, és az időlimiten belül mepróbált 2. üzenetet valóban nem engedi elküldeni a limit lejárta után sem, de legalább a beírt szöveg nem veszik el. :) Köszi, hogy jelezted a hibát, de nem találtam hozzá javítást, ezért egyelőre azt javaslom, hogy két üzenet között várd ki az 1 perces védelmi időt!  ;)

előzmény: Lacy #1

BalintR

  • Vendég
Hová az a nagy kapkodás?

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Ma találtam egy bug-ot.. Nem akartam emiatt egy új topicot nyitni, sőt szerintem elég lenne hibajelzésre 1 azaz egy is, minek ez a sok, szóval
Írtam egy választ az egyik topicban, aztán egy másik hozzászólásra egy másikat is, de azt nem engedte elküldeni, azzal a szöveggel, hogy 1 percen belül az IP címemről már volt hozzászólás, várjak oicit.
Vártam majd újra el akartam küldeni, erre meg azt írta ki, hogy ezt a hozzászólást már elküldtem. Na de nem, mert nem hagyta. Próba újra ismét azt írja, hogy már elküldtem.
Na próbából kiléptem a topicból majd vissza, természetesen NEM volt ott a hozzászólásom, amire azt írta hogy már elküldtem.
Ez így nem jó.. szvsz...

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!