Szerző Téma: Sanan SA-2608B érintőképernyős, 8 csatornás NETDVR eladó vagy cserélhető!  (Megtekintve 4759 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Köszi!  ;)  Nekem erre egy négy évvel ezelőtti regisztrációval 28%-kal magasabb nettó árat mutat, úgyhogy valószínűleg ezért nem vásároltam náluk soha! :) Az előbb kérvényeztem egy új regisztrációt, kíváncsi leszek arra mit adnak...  8) 

* Ó jeee! Most már én is 45eFt-ot látok! :D
előzmény: vlezlee #18

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Nekem 45.000,- + ÁFA :)
előzmény: eXtra #17

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Én a 8 csatorna, 960H/200fps, D1/200fps, CIF/200Fps, 2xSATA HDD, HDMI, I/O prémium DVR-t 45-ért veszem.
Légy szíves írjál erre a termékre egy forintra pontos nettó árat, mert kíváncsi vagyok, hogy nulla vásárlással milyen kedvezményre állítottak be pár évvel ezelőtt!  ;D
előzmény: vg #14

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
A magas ár egyetlen oka talán a dizájn, meg valóban vakításnak a touchscreen.
előzmény: KATZIK #15

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Szerintem semmit, végfelhasználói ár 84.788+áfa.
Én ahhoz viszonyítok, nekem ennyi volt 50.000 alatt nem adom inkább megtartom :D
De pénzre van szükségem... Attól függetlenül értelmes cserébe benne vagyok.
előzmény: vg #14

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Toljátok már a szánkómat kicsit lécci! Én a 8 csatorna, 960H/200fps, D1/200fps, CIF/200Fps, 2xSATA HDD, HDMI, I/O prémium DVR-t 45-ért veszem. Igaz nincs parasztvakításnak touch- hiszen gyakran ügyfél azt se tudja hol a cucc, sőt ezen még kezelőszerv sincs (csak egér és távirányító).
Mit tud ez, hogy másfélszer annyiért van kínálva használtan?

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Számlát nem tudok adni róla, garanciát arra tudok vállalni hogy működik rendesen, kipróbálható, átnézhető, megtekinthető. :D
előzmény: eXtra #11

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Azt a vinyót csak beleraktam, valami lmégis legyen benne, aki megveszi tesz bele az igényeinek megfelelőt.
Nekem két kamera képéhez elég volt.
előzmény: eXtra #9

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Alakul ez! :D

Most már csak pár dolgot kéne leírnod, hogy tiszta legyen a kép: az ár számlásan értendő-e (nettó, bruttó), garancia, stb...  ;)
előzmény: KATZIK #10

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!