Szerző Téma: Solo teszt spray  (Megtekintve 8415 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Solo teszt spray
#3 2023. Január 17. - 19:28:58
0
Köszi. Én is hasonlóan járok el.
előzmény: vg #2

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Solo teszt spray
#2 2023. Január 17. - 11:22:40
+1
Notifier remdszereknel en jellemzoen eleve a mert ertekek kiolvasasaval szoktam kezdeni, hogy lassam a szennyezettseguket. Ezek alapjan megcsinalom a tisztitasukat es csak ezt kovetoen szoktam tesztelni. Igy nekem meg nem vilt gondom, de az is fontos, hogy 60-70 erzekelo folotti huroknal akar 15-25 sec is lehet a teagalasi ideje az erzekelonek, szoval rajtatartom a tesztert addig.
előzmény: handras #1

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Solo teszt spray
#1 2023. Január 16. - 19:00:15
0
Hosszú évek óta Solo no climb szettet használok tűzjelző rendszerek karbantartásánál.
Korábban másod vonalbeli rendszereknél vettem észre, hogy esetleg nem vagy csak nagy dózisban reagáltak csak a teszt sprayre. Viszont legutóbb egy Notifier rendszernél is belefutottam egy érzékelőbe ( ráadásul relatív új darabba) ami nem billent be. Megfigyeltem azt is , hogy ha az érzékelők áramtalanítva lettek ( kivettem majd vissza raktam az aljzatba), akkor már szaporábban bejeleztek. Gondolom a kompenzációjuk törődött...
Van másnak is hasonló tapasztalata?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!