Szerző Téma: Képrögzítés kérdés: PC, célhardver vagy felhő?  (Megtekintve 1748 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
96 kameraig a Sunell 16-os DVR-jei jol muzsikaltak 5MP-es kamerakkal es a szoftvere is lekezeli szepen. Efolott Digifort szoftvert ajanlunk, vagy mehet Teleste rendszer, de az mar mas penzbeli sikon mozog....
A Hikinek is vannak azert a 9-es sorozatu premium rogzitoi amik szinten mas arszinten futnak, szerintem azokban mar ertelmesen jo vas van 16 kameraig.
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
NVR-re csatlakoztatott monitoron hogyhogy csak másodlagos strem-et kapsz? Vagy ez csak Hik-nél van? nem beállítható?

A rögzítésnél én a helyi-t részesítem előnyben.....igaz nem is nagyon volt felhős rendszerem.
31 kamerás PC-s rendszerem van már, de annál inkább a rádiós adatátvitel a gyenge láncszem és a régi típusú IP kamerák. A PC bírja csak azt nem szereti ha a KMB-s kint felejti az összes élő kamerát. :)

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Üdv kollégák,

Csak tartanék egy kis közvéleménykutatást, ki melyik rögzítési módra esküszik?
Szerintetek melyiknek mekkora mérettől vagy méretig van létjogosultsága?

Eddig nagyon Hikvision párti voltam, de IP alapú rendszernél 5MP kamerákkal már nem az igazi.
Röhej, hogy az NVR-re dugott monitoron szinte csak másodlagos stream képeket tud megjeleníteni (ronda) különben elfogy alóla a hardver és még sorolhatnám...
Ezzel szemben egy PC-s rögzítőnél 32 kameráig semmi probléma, ha kijön egy újabb szabványú kamera frissítek egy szoftvert és kész, cseréba karbantartásigényesebb.

GDPR miatt a Cloud is alternatíva, szerintem 4 kameráig egész jól használható a Geo cloud sorozata cserébe max 5 nap és gyors uplink kell hozzá.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!