Szerző Téma: INIM tűzjelző központ  (Megtekintve 10232 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:INIM tűzjelző központ
#16 2012. November 17. - 13:04:45
0
Köszi, ezen már túl vagyok, hívtam az Agorát és a Riarexet is de ők is tanácstalanok voltak. Átnéztem a programot de nem találok benne olyan funkciót hogy led villogás engedélyezés, tiltás  >:(
előzmény: handras #15

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:INIM tűzjelző központ
#15 2012. November 17. - 09:16:07
0
Ugyan telepítettem már egy ilyet, de nem nagyon emlékszem.
Szakszerű tanácsot itt kell kapj: http://www.agora-group.hu/


előzmény: mormogipapa #14

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:INIM tűzjelző központ
#14 2012. November 16. - 21:59:45
0
Üdv urak. A következő problémába kérném a segítségeteket. Van egy rendszerünk INIM SmartLoop 2080 g központtal, ma be bővítettünk 3 új fejet  megcímeztem fölprogramoztam. A gondom az hogy nem villognak a fejek (v100 optikai fejek) betekerem az aljzatba (vb100) fél percig villognak majd megszűnik a villogás. Megmozgatom villognak majd abba marad. Hiba és tűzjelzés átjön a központra. Van valakinek tapasztalata vagy ötlete evvel kapcsolatba? Köszi szépen

Nem elérhető wy4tech

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:INIM tűzjelző központ
#13 2011. Október 14. - 11:23:47
0
Köszi admin  :)

Nem elérhető wy4tech

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:INIM tűzjelző központ
#12 2011. Október 14. - 11:23:05
0
Pedig nem tíltottam :-)
info@wy4tech.eu
miután felvettük a kapcsolatot, úgyis a személyes címemről fogok írni.
 

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:INIM tűzjelző központ
#11 2011. Október 14. - 11:20:35
0
Szerintem nem publikus a címed.
előzmény: wy4tech #9
Biztonsági okok miatt a többiek email címét senki nem láthatja, de a fórumon keresztül küldhető email vagy privát üzenet (ha a címzett  nem tiltotta le ezeket a lehetőségeket). Sajnos wy4tech nem engedélyezte, hogy számára emailt küldjetek, de a hozzászólása alapján felhatalmazottnak éreztem magam, hogy kipipáljam ezt a lehetőséget, úgyhogy a neve alatt már megjelent az email ikon... ;)
előzmény: handras #10

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:INIM tűzjelző központ
#10 2011. Október 14. - 10:53:03
0
Szerintem nem publikus a címed.
előzmény: wy4tech #9

Nem elérhető wy4tech

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:INIM tűzjelző központ
#9 2011. Október 14. - 10:12:18
+1
Üdv Mindenkinek!
Nekünk komoly jogvitánk van kialakulóban a forgalmazóval. A telepített rendszer INIM SmartLoop 2080G 3 – 4 hónapi működött kifogástalanul, azóta eszméletlen mennyiségben ontja a hibákat, téves jelzéseket. Természetesen a forgalmazó nem tud semmiben sem segíteni. CSAK CSERÉLGETI AZ ESZKÖZÖKET! Amellett, hogy értelmetlen levelezgetéseket folytat, minden szakmaiságot nélkülözve. Szeretném, ha mi szakemberek szakcégek összefognánk és egy közös megoldást találnak ezekre a problémákra. Legyen az jogi vagy szakmai. Szerencsére mi a visszatartásaink miatt nem egyenlítettük ki a vételárat teljesen és nem is fogjuk, míg ilyen gondok vannak. A rendszer elég nagy 450 érzékelő 4 hurok ez csak bonyolítja a dolgot. Akit érdekel az összefogás kérem keressen meg a regisztrációnkban található email címen. A szakmai hírnevünk forog veszélyben!

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:INIM tűzjelző központ
#8 2011. Július 30. - 11:29:35
0
Az elmúlt év óta telepítettünk három ilyen rendszert, és többször előfordult hogy az érzékelők (S100)
tévesen tűzjelzést adtak. Az érzékelők teljesen tiszták voltak, semmi téves jelzésre utaló jel, és a jelzés után nem is indultak újra az érzékelők.

Nem ismerem ezt a családot, de azt olvastam, hogy az IMT-ID100 füstérzékelő érzékenysége az EDRV1000-el állítható és a riasztás előtti 5 perc értékét is képes kiolvasni. Ráadásul az ID100 picivel olcsóbb is, mint az S100. Érdemes lenne megkeresni a forgalmazót, hogy mit javasolnak a problémád megoldására...

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:INIM tűzjelző központ
#7 2011. Július 30. - 07:43:13
+1
És ti mit tesztek ezek ellen a téves riasztások ellen.

Nem használjuk ezt a terméket :)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!