Szerző Téma: Sanan SA-2608B érintőképernyős, 8 csatornás NETDVR eladó vagy cserélhető!  (Megtekintve 4774 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Köszi!  ;)  Nekem erre egy négy évvel ezelőtti regisztrációval 28%-kal magasabb nettó árat mutat, úgyhogy valószínűleg ezért nem vásároltam náluk soha! :) Az előbb kérvényeztem egy új regisztrációt, kíváncsi leszek arra mit adnak...  8) 

* Ó jeee! Most már én is 45eFt-ot látok! :D
előzmény: vlezlee #18

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Nekem 45.000,- + ÁFA :)
előzmény: eXtra #17

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Én a 8 csatorna, 960H/200fps, D1/200fps, CIF/200Fps, 2xSATA HDD, HDMI, I/O prémium DVR-t 45-ért veszem.
Légy szíves írjál erre a termékre egy forintra pontos nettó árat, mert kíváncsi vagyok, hogy nulla vásárlással milyen kedvezményre állítottak be pár évvel ezelőtt!  ;D
előzmény: vg #14

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
A magas ár egyetlen oka talán a dizájn, meg valóban vakításnak a touchscreen.
előzmény: KATZIK #15

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Szerintem semmit, végfelhasználói ár 84.788+áfa.
Én ahhoz viszonyítok, nekem ennyi volt 50.000 alatt nem adom inkább megtartom :D
De pénzre van szükségem... Attól függetlenül értelmes cserébe benne vagyok.
előzmény: vg #14

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Toljátok már a szánkómat kicsit lécci! Én a 8 csatorna, 960H/200fps, D1/200fps, CIF/200Fps, 2xSATA HDD, HDMI, I/O prémium DVR-t 45-ért veszem. Igaz nincs parasztvakításnak touch- hiszen gyakran ügyfél azt se tudja hol a cucc, sőt ezen még kezelőszerv sincs (csak egér és távirányító).
Mit tud ez, hogy másfélszer annyiért van kínálva használtan?

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Számlát nem tudok adni róla, garanciát arra tudok vállalni hogy működik rendesen, kipróbálható, átnézhető, megtekinthető. :D
előzmény: eXtra #11

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Azt a vinyót csak beleraktam, valami lmégis legyen benne, aki megveszi tesz bele az igényeinek megfelelőt.
Nekem két kamera képéhez elég volt.
előzmény: eXtra #9

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Alakul ez! :D

Most már csak pár dolgot kéne leírnod, hogy tiszta legyen a kép: az ár számlásan értendő-e (nettó, bruttó), garancia, stb...  ;)
előzmény: KATZIK #10

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
80 Gigás winchester jár hozzá
Ez az őskövület a rögzítőnek kissé soványka lesz, de ajándék lónak ne nézd a vinyóját (se)...  ;D 


Magam is telepítő voltam.
előzmény: papppapa #6

Attól még vehetted végfelhasználói áron. ;) 8)


előzmény: KATZIK #1

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Akkor nem lenne adok veszek csere-bere része fórumnak... Magam is telepítő voltam.
előzmény: papppapa #6

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
véletlenül de törlöm a másikat :)
előzmény: Lacy #5

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
ok de itt telepítők vannak nem second handlék .Bocsi ....
előzmény: KATZIK #4

Elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
de mért kell ehhez 2 topic is?

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
de igazából teljesen lényegtelen, vigye el valaki vagy cserélje el valami értelmes dologra.... ha itt nem járok sikerrel akkor valószínűleg sehol :D várom az ajánlatokat!
előzmény: papppapa #2

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Idézem a deltonos kolléga mai napon felém elküldött emailjét:

[/size]
Hivatkozva E-mailen érkezett megkeresésére sajnálattal közlöm, hogy cégünk[/size]nem foglalkozik használt termékek értékesítésével. Javaslom a különbözőműszaki cikkekkel foglakozó hirdetési oldalakon történő közzétételt. Az Önáltal említett készülék új állapotú végfelhasználói ára, mint viszonyításialap az eladási állapothoz: 84788,-Ft. + ÁFA.
előzmény: papppapa #2

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213

Nem elérhető KATZIK

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Eladó alig használt,újnak mondható exkluzív megjelenésű DVR (kamera szerver) mobilról telefonról meg lehet nézni a kameraképeit, visszanézni stb... érintőképernyős, nem kell hozzá külön monitor de kiköthető monitorra is tvre is... csúcskategóriás, 8 kamera csatlakoztatható rá. Hangot is rögzít, ha mozgást érzékel emailt küld, riaszt. Ethernet bemenet. Mobilinternettel is működik! PTZ azaz mozgatható zoomolható kamerák is vezérelhetőek vele.(telefonról is) 110.000 a bolti ára... profi megfigyelő rendszer, mozgásra rögzít vagy folyamatosan. 80 Gigás winchester jár hozzá[/color]Egér is jár hozzá, valamint távirányító melyen szám és betűbillentyűzet is van.
[/color]Eredeti dobozában, papírjaival. Magyar nyelvű linux alapú oprendszerrel, driverekkel szoftverekkel.
Én ajándékba kaptam, de mint később kiderült nem érdemeltem meg, eladom ezért nehoyg balszerencsét hozzon rám! :D
[/color]

ÉRDEKLŐDNI LEHET:
Horváth Attila
06203793449
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 06. - 21:00:56 írta KATZIK »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!