Szerző Téma: Hikvision Light CMS  (Megtekintve 10241 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Hikvision Light CMS
#16 2018. Július 07. - 16:51:57
0
Ez tiszta, én is használom az ügyfeleimnél a dyndns-t. Erre még rá tudom őket beszélni. Viszont a hik-connecrt pont arra lenne kitalálva, mint felhő alapú hozzáférés, hogy ne kelljen IP címekkel, port forwarddal és dyndns-el játszani.

előzmény: vlezlee #15

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Hikvision Light CMS
#15 2018. Július 07. - 12:38:05
0
át kellene írni kézzel vagy kell egy dyndns szolgáltató.
Sajnos itt magyarországon még mindig ott tartunk, hogy ügyfél nagyon nehezen ad ki pénzt szolgáltatásra :(
előzmény: padisah #14

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Hikvision Light CMS
#14 2018. Július 06. - 17:37:33
0
Ez oké, de ha a NVMS1000-nek megadtam az IP címet és utána ez megváltozik, akkor a hik-connectben ugyanúgy ott lesz, az új cím mintha dyndns lenne, de honnan fogja tudni a NVMS a megváltozott IP címet?
előzmény: eXtra #13

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Hikvision Light CMS
#13 2018. Július 06. - 17:34:04
0
Ha a rögzítő IP-je megváltozik, akkor az új címet azonnal átküldi a hik-connectnek, így ott mindig az aktuális IP-t fogod látni. A cloudnak egyébként nem csak ez a funkciója, hanem az is, hogy port forward nélkül létrejöjjön a távoli kapcsolat...

Tehát, ha hik-connectet használsz, de beállítod a port forwardot is, akkor távolról ugyanúgy el tudod érni bármivel (akármelyik *VMS, stb.) a rögzítőt, mintha ott lennél a LAN-on. Persze, ha ügyfélnek akarsz így klienst beállítani, ahhoz nyilván kelleni fog egy dyndns szolgáltató is... ;)
előzmény: padisah #12

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Hikvision Light CMS
#12 2018. Július 06. - 17:05:24
0
Arra akartam kilyukadni, hogy ha a hik-connect oldalán megnézed a rögzítő IP címét és ezt megadod kézzel, az nem lesz jó, mert az IP cím változhat. hiszen pont ennek a kikerülésére használjuk pl.  a hik-connectet.

előzmény: eXtra #10

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Hikvision Light CMS
#11 2018. Július 05. - 20:40:59
0
Koszi. Masik portot adtam meg. Mar megy.
 8)
előzmény: eXtra #8

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Hikvision Light CMS
#10 2018. Július 05. - 09:56:02
0
Ezt kérlek fejtsd ki bővebben, mert nem vágom, hogy mire írtad!  ;D
előzmény: padisah #9

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Hikvision Light CMS
#9 2018. Július 05. - 06:41:21
0
HIK-CONNECT-et pont arra találtak ki, hogy az IP változik. Nem leszel vele előrébb.

előzmény: eXtra #8

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Hikvision Light CMS
#8 2018. Július 04. - 20:44:14
0






Sajnos hik-connectes kapcsolódást nem tud (valószínűleg egyik külsős program se), de ha megnézed az IP-jét a hik weboldalán és beírod az NVMS-be kézzel, akkor az is menni fog...  ;)

A Súgó > Felhasználói kézikönyv 85 oldalán megtalálsz mindent (angolul), de amúgy semmi szükség rá, mert intuitív módon is teljesen jól kezelhető a program!  8)

előzmény: vg #7

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Hikvision Light CMS
#7 2018. Július 04. - 20:32:28
0
Hmm. Nekem eddig nem lett kedvencem-de csak mert hulye vagyok hozza. Tolod a szankom kicsit? Van leiras a szoftverhez? A powernel csak az 5000-es leirasat talaltam.
Mint legegyszerubb kerdes: hogy a turoba adok hozza egy rogzitot? Merhogy ezt az other device type-ot nem leltem. Probaltam add device-al, storage server-el, de nem sikerult.
 :o
előzmény: eXtra #6

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!