Szerző Téma: 3 hónapos szállítási határidő Paradox RTX3-ra?  (Megtekintve 9579 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető daweskie

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Gyanús nekem a 868 lorawannal való akadás. Antenna Hungária Majd minden belvárosban. Remélem megoldják a zavarás kérdését.
előzmény: RLB #30

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Ma azt mondták egy ''ideje''már tesztelik. ...tehát módosítottak rajta valamit.
előzmény: Ryki #29

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Nem csodálom, lesz vagy Április-Május mire ide ér a felturbózott RTX3
 
előzmény: pappzs #28

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Úgy néz ki megoldódik. Kábelezünk..... Azért köszi.
előzmény: Ryki #27

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Nekem van ilyen rendszerem, saját telepítés.
Kop Kop.. semmi probléma vele azon kívül hogy 3x csináltam oktatást az alkalmazottaknak (50db), hogy hogyan és hol használják azt a kibaszott távirányítót. Egyszerűen képtelenek felfogni, hogy nem a telep előtt leparkolt autó belsejéből nyomogassák mert az szart sem ér...

Egy kb 3.000 m2-es (fém borításos) csarnokban (70mx40m) van 3db RTX3, egyenlő távolságra egymástól a lefedettség miatt.
Olyan 40db körüli, csak vezeték nélküli eszköz, nyitás, az épületen körbe falsík, az iroda részeken PMD2, NV35.
A telepítéskor azonnal elemcserével kezdtem, csak is lithium elemet rakok bele 2 évet mennek vele az eszközök ott is ahol napi szinten 80-100 áthaladás van.
Az LX-es kezelő ekkora rendszerhez ilyen környezetben egyenlő egy tökön lövéssel. Sokkal kisebb a hatótávja.


előzmény: pappzs #24
« Utoljára szerkesztve: 2019. Február 13. - 21:03:03 írta Ryki »

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Jablotron  ;D
Van is ilyen rendszerem Bp-en, hibatlan.
előzmény: pappzs #24

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
További ötleteléshez tudnunk kéne, hogy milyen anyagokkal és gépekkel dolgoznak abban csarnokban, milyenek a válaszfalak (és ha vannak, mennyi van belőle), milyen a légtechnikai és fűtésrendszere, miért nem lehet kábelezni, stb...
előzmény: pappzs #24

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Több rtx 3at vagy lx kezelőt gondoltam.

Kábelezés hááát egyrésze talán de egyrésze nem megoldható.

????? Hogyan oldanátok meg ????
előzmény: syn7h37ic #23

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
30 db-os RF rendszert örököltem anno. Alig vártam, hogy lepasszolhassam. 30db rádiós nyitás.... Úgy hetente jöttek problémák, RF jel vesztés, gyenge elem (csere után is) vakriasztások.
Csarnokban szerintem öngyilkosság a rádiós eszköz, ott sokkal egyszerűbb és ezerszer megbízhatóbb a kábelezés. Továbbá a 120m az több, mint határeset, a gyári adat is max 100m teljes rálátás esetén is. Nem is beszélve arról, hogy 50 eszköz elég rendesen terheli a sávot, több eszköz simán zavarhatja egymást, hiába van a marketingben az, hogy olyan nincs.
előzmény: pappzs #22

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Részletezd.... Köszi.
előzmény: eXtra #21

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Kb 40-50 db rádiós mozgást kéne Evora illeszteni.

120 x 150 m-es területen lévő szerelő csarnokokban.

Ötlet???

Imádkozz minden nap, mert egy ilyen rádiós rendszer egyenlő az orosz rulettel!  ::bummafejbe::   :o)
előzmény: pappzs #20

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Sziasztok!

Február van. Tud valaki friss információt, hogy mikor fogható kézzel az Rtx3 újra?

Evo 192 központ mellé hány darab rtx3, hány darab K641Lx telepíthető?

Kb 40-50 db rádiós mozgást kéne Evora illeszteni.

120 x 150 m-es területen lévő szerelő csarnokokban.

Ötlet???

/ Kb. tegnapra kéne készlenni vele. /

előzmény: Ryki #19

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Ismerem ezt a beleteszünk egy kicsi ezt egy kicsit azt :D
lásd: Paradox falsík érzékelő a tuningolás után.. Kellett vagy fél év mire megoldották az Anti Mask hibát.
Szóval most kell majd egy jó fél év, hogy használható legyen megint az RTX3
előzmény: eXtra #18

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Csak számomra ez azért furcsa mert szerintem kicsi piac vagyunk mi egy ilyen fejlesztéshez.
előzmény: eXtra #16


Azért itt nem kell nagy dolgokra gondolni! Kicserélnek néhány alkatrészt vagy belehekkelnek valami újat, oszt jóvan...  ;)
előzmény: Ryki #17

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Csak halkan jegyezném meg... És kinek tűnt fel, hogy evvel egy időben, nincs Alexor 868 szett se?? Csak német nyelven...

Kósza varjak csiripelték, hogy valami nem tetszett az NMHH-nak a 868-al kapcsolatban és most valamit "fejlesztenek". Csak számomra ez azért furcsa mert szerintem kicsi piac vagyunk mi egy ilyen fejlesztéshez.
előzmény: eXtra #16

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Itt hétből kettő üzletben tényleg mutat készletet, de ha megrendelnéd, szerintem gyorsan kiderülne, hogy xar a nyilvántartásuk vagy nem találják azt a javított/szekrény mögé beesett példányt, amit a rencerük hoz... ;D Hmmm... a weboldaluk szerint itt is van!  :-X

Ha esetleg rendeltél Szlovákiából és valóban volt nekik raktáron (ráadásul még Magyarországra is elküldték), az úgy már tényleg érdekes! 8)

előzmény: niklasz gyula #15

Nem elérhető niklasz gyula

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Az az érdekes, hogy Szlovákiában kapható.

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Arról lehet tudni valamit, hogy mikor teszi elérhetővé a Paradox a virtuális PGM(Utility key)-eket az Insite-ban?
Mert van ügyfelem, aki használja ezeket intelligens házzal összekötve és emiatt nem tudtunk Insite Gold-ra váltani nála. Pedig szeretnénk...
előzmény: tomtm #12

Nem elérhető tomtm

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Az SP-re a K32LX rakható, 1 db.
előzmény: bcslaci #11

Nem elérhető tomtm

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Szia Lacy!
A PGM kezelés változott az EVO-ban, 32 db olyan PGM lehet, ami az Insite Goldban is megjelenik.
Ezek lehetnek (firmware frissítés után) a központ, a PGM4 és PGM82, valamint az RTX3 modulon lévő és rádiós PGM-jei. A K641LX kezelő nem kapott olyan frissítést, amivel a PGM-jei megjelenhetnek az Insite Goldban. Ilyen esetben sajnos mindenképpen meg kell várni az RTX3 érkezését.

SP-n működnie kell a K32LX által csatolt PGM-eknek az Insite Goldban.
előzmény: Lacy #9

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
A K641LX nem jó SP-hez.
előzmény: handras #10

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Sp-re nem jó?
előzmény: tomtm #7

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
ugye Tomi nem hagyod ki azt a szopatást sem, hogy a (semmire se jó ) Insight appban konkrétan (eddig) nem lehetett az LX-es kezelő által a pgm kimeneteket használni?
de szólj ha változott és van olyan FW ami az LX-néél is egyenértékűvé teszi a pgm kimenetek működtetését, én konkrétan 2x 5 órát szoptam ezzel, mire sikerült a Száva Tibinek kideríteni hogy azért nem megy a telefonról a kapunyitás, mert az LX-es kezelő egyszerűen nem tudja ...
Ja igen konkrétan EVO-ról volt szó. az MG/SP esetén nem tudom hogy mi a helyzet ezzel

előzmény: tomtm #7

Nem elérhető tomtm

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Még egy, az SP központokhoz pedig a K32LX kezelő (integrált rádió adó-vevővel) lehet áthidaló megoldás.

Ha csak egyirányú eszközöket használtok hozzá (érzékelők, nem státusz-visszajelzéses távirányítók), akkor az RX1 vevő is szóba jöhet.
előzmény: orkenyip #1

Nem elérhető tomtm

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Sziasztok!

A K641LX kezelő (integrált rádió ad-vevővel) EVO központnál kiváltó termék lehet, csak három dolgot figyelembe kell venni:

1. Valamivel gyengébb a térereje.
2. Mivel kezelőbe integrált eszköz, az elhelyezése kötöttebb.
3. Rádiós szirénát nem illeszt, mint az RTX3.

Minden más funkciót ugyanúgy tud és felrakható belőle több is egy EVO központra.
előzmény: orkenyip #1

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Azert helyenkent szivesen olvasgatnam a disztributorok levelezeset az anyaceggel....
 8) :o ;D :P

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Az nem kiváltó termék pl EVO192-nél.

előzmény: kero #3

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Nem a paradox az egyetlen, aki ezt-azt nem tud szállitani.
Valszeg Nem fogjuk megtudni az igazi okot ...
De az már beszédesebb lenne, ha a paradox más termékének szállitásában is lenne fennakadás.
előzmény: kero #3

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Nem szeretem az összeesküvés elméleteket, de nincs véletlenül összefüggés azzal, hogy piacra dobták a vadiúj Magellán paneleket?

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Valszeg az alkatrészhiány ...
A hivatalos álláspont szerint az autógyárak szívják fel az alkatrészeket a műszerfalak digitalizálása, és az elektromos autókba épitendő, az eddigieknek többszörösét kitevő alkatrészkészlet miatt.
Nem új ez, az okostelefonok okán tíz éve már átéltük egyszer ugyanezt, kb. 20 éve meg a nokia időszak miatt.
Viszont szerintem van benne egy adag spekuláció is.

Van egy pár olyan alkatrész nálunk is, melyekre jövő tavaszi szállitás volt visszaigazolva szàllitás.
Nem egy termékünket ezért kellett áttervezni.... mintha nem lenne elég bajunk ....

Sajna a nagy készülékgyártó cégek nem sz@roznak, megveszik egyszerre egy alkatrészgyár néhány havi kapacitását. Ezzel két legyet ütnek: részben folytonos lesz a termelésük, részben piacot nyernek azálltal, h a konkurrencia megszivja az alkatrész hiány miatt ...

A paradox kis cég, így lehet h mexívta. És esetleg a vásárlóik is ....
Ezért kell(ene) több lábon állni, többféle terméket szerelni, de persze értem én miért nehéz az.

előzmény: orkenyip #1

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Hát újabb remek hír, februárra igazolták vissza az RTX3-as rendelésünket
Remek  :D
Nem tudom mi áll a háttérben, de év végére gratulálok minden résztvevőnek!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!