Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 162953 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
"Az üzletünkben tegnap tolvajok jártak, elloptak egy laptopot. 1:20-nál a leopárd mintás ruhájú nő és a rózsaszín inges férfi ellop egy laptopot! A nyomravezetőnek jutalmat adunk!"
   
https://www.facebook.com/218633558159016/videos/1116672175021812/

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Úgy tűnik csatát nyertünk, a blogról és a Fb.-ról is törölte a bejegyzést.
 ;D

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
gyáva volt...

A blog keresett oldala nem létezik.

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Hú de felbasztam magam ezen.
Mondjátok meg ennek a faszkalapnak, hogy
ad egy, mi ebből élünk, ha tetszik, ha nem, nem az ott töltött időnket kell megfizetnie, hanem a munkánkat, hogy egyáltalán vagyunk, hogy kimegyünk, és elvégezzük azt, amit el kell. És a 3000 eFT-os akkuért nekem konkrétan 1-1,5 órát kell autóznom, napszaktól függően és akkor még csak nálam van a cucc. De megvehetem 4 saroknyira is az akkusnál, 6 ezer +Áfáért.
És egyébként szabadversenyes kapitalizmus van, ha nem tetszik a kiajánlott ár, akkor lehet keresgélni tovább, (és addig is hallgatni a csipogást). De erről ilyen mocskos blogbejegyzést írni, az a "pofánbaszom, ha találkozunk" kategória.
Elnézést a stílusért, ha baj van vele akkor töröljétek nyugodtan. De kicsit elegem van a hülyékből.


Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
áá már próbálkozik lanyhulni..
de az ilyen sajnos seggfej marad
előzmény: handras #516

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
És még mindig nem érti:
"Jajaj! Ettől féltem!
Senki nem beszélt rólad, vagy azokról, akiket Te ismersz és tudod róluk, hogy nem ilyenek.
Itt egy konkrét faszfejről van szó, akik megpróbálta átverni a Húgomat, amikor hallotta, hogy:
1. Nő;
2. Napok óta nem aludt és ezért valószínűleg hajlandó bármire;
3. Elmondták neki, hogy mi a probléma (azaz jól tudta, hogy egy 3 perces melóról van szó), azt is tudta, hogy hazafelé menet útba esik neki a helyszín (mivelhogy onnan 3 kilométerre lakik és ott megy el előtte), de ennek ellenére megpróbálta lehúzni a húgomat először azzal, hogy az akksi 7 ezresbe kerül ( a kurva anyját, már bocs), majd valami tech blablával, ami meg egyszerűen nem igaz.
Úgyhogy Harsán András ne vedd magadra, mert PONT ti vagytok azok, akikhez a Húgom például fordulni fog legközelebb!
Remélem, így érthető..."
előzmény: Lacy #515

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
jah olvastam te vagy ott a Don na nem a főnök, hanem a Kihóte :D
Az csak a baj, hogy én ott nem tudok hozzászólni. Mert bekopiznám oda is tuti amit írtam.
Ammeg hogy ismeretlennek tett ki, pedig vállaltam volna névvel is, de ez a gugliplussz fos mint minden ami tőlük ered.

előzmény: handras #514

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Lényegében ezt írtam neki én is a facebookon, de nem érti....
Köszi Laci!
előzmény: Lacy #513

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!