Szerző Téma: Eszközök keresése, eszmecsere.  (Megtekintve 53268 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#153 2016. Augusztus 18. - 12:21:10
0
Üdv kollégák,

3 lakásban tartott kutya mellé (2db 7-10kg közötti és 1db kb 15 kg-os) ki milyen mozgásérzékelőt ajánlana? Szívem szerint paradox vezeték nélküliben gondolkodnék, de kérdés, hogy valakinek van-e ilyen irányú gyakorlati tapasztalata?


Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#152 2016. Július 10. - 22:02:51
0
Én alátéttel simán feltenném (ha egyébként az ajtó a rádió jelet nem árnyékolja)
Végül is az aluminiumházas érzékelőnél az alu ház is gyakorlatilag egy "alátétként" szolgál.
előzmény: Wineman #152

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#151 2016. Július 10. - 21:44:27
0
Üdv!

Paradox DCTXP2-t szabad-e felszerelni fém ajtóra alátéttel, vagy inkább használjam a zónabemenetét egy fém nyitással?

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#150 2016. Június 10. - 22:52:46
0
na ez egy Jó ötlet! ez meg is próbálom. valóban  külső táp-van. ezt el is felejtettem írni. :)
előzmény: syn7h37ic #149

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#149 2016. Június 10. - 13:03:51
0
Mint mindig, itt is az ember a leggyengébb láncszem. Amikor meglát valamit csillivilli dobozban/reklámokkal olcsón, amihez hasonló máshol duplája, akkor rögtön elkezd dolgozni a fejében a gondolat, hogy ő ezzel mekkora bizniszt fog csinálni... Csak már a szegény ember is megmondta, hogy nincs annyi pénzem, hogy megengedhessem magamnak, hogy olcsó terméket vegyek.
előzmény: L. Pásztor #148

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#148 2016. Június 10. - 08:34:02
0
Ha jól rémlik mindkét említett DVR-nek külső tápja van. Így a DVR szigetelési ellenállásával nem kellene foglalkozni, hanem azzal az adapterrel, amit hozzá adnak. Én már ahol tudok, nem is használok gyári csomagolt tápokat, mert azok tényleg kétes minőségűek, hanem inkább kap egy megbízható és kellően túlméretezett tápot a rendszer, ami akár szünetmentes is lehet.
előzmény: L. Pásztor #144

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#147 2016. Június 10. - 07:28:20
0
Ok, ugyfelnel talata valaki ... de ez mar a 2.lepcso.
Valaki csak megvette. Ugyfel? Mert akkor tudna kitol vette, lenne rola valami papir, etc.
Regen vettek esetleg, es mar mukodott egy ideje, csak at kell programozni ?
Akkor valaki anno csak felrugdosta ... az miert vette meg, hol a doksija, hol a gyartoja?

Sehogy nem gombolyu. Azt ertem h most valaki mar igy szembesult ezzel... de hogy indulhatott el az egesz?
Sosem ertettem a marketinghez (most sem ertek hozza) de az erdekelne milyen gondolatmenet(ek) kovetkezmenye az ilyen (be)vasarlas.
előzmény: vg #147

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#146 2016. Június 10. - 05:56:53
+1
Pedig nem is bonyi a valasz.
Senki (vagy csak az agyhalottak) sem vesz ismeretlen eredetu es tipusu kutyut, hanem az ugyfelenel talalja felszerelve, es itt probal informalodni rola.
Szerntem Wineman eseteben is ez a helyzet.
előzmény: L. Pásztor #143

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#145 2016. Június 09. - 20:44:44
0
Köszönöm szépen. Szerencsére saját felhasználású. De azért gáz hogy ilyenek csinálnak. Le is szedem a fütés csőről... nehogy baj legyen....  vicc és 2. Dvr nél is. Sajnos mindennel sporopnak. Bocsánat telefonon irtam ellnézést a hibákért.
előzmény: L. Pásztor #144

Nem elérhető MrPriest

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 42
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#144 2016. Június 09. - 19:42:05
0
Sziasztok.
Satel-es Szakit keresek, én még messziről, bottal sem vagyok hajlandó megpiszkálni.

Ügyfelem eladta a lakását és elfelejtette a kódot, én nem szeretnék vele foglalkozni.
A cím Bp. Tétényben van, Rózsakerten, akkumulátorokkal készülni kell mert nincs se a központban, se a szirénában.

Valószínűleg újra kell programozni.

Aki vállalná, küldjön egy mélt  légyszi.

jpap kukac t kötöjel online pont hu.

Előre is kössz.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!