Szerző Téma: Megújult a TechSon NVR-ek kezelőfelülete  (Megtekintve 17659 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
0
A Power szerint 100%, hogy ez így nem fog működni, mert a kaputelefon módosított hikvision protokollt használ...  :=(
előzmény: eXtra #12

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
0
A TC-DVR MN4308 mellett van egy Hikes IP kaputelefon rendszer (DS-KV8102-IM+DS-KH6310-WL), de a DVR offline-nak látja mindkét IP eszközt. A DVR menüjében látom a kaputelefon kültéri és beltéri egységét, felismeri az eszközök nevét és a HIKVISION protokollt is, de valamiért mégis offline maradnak. Valaki rakott már TC rögzítőre AHD/TVI kamerák mellé Hikvision IP kamerát?

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
A Power Sziget konferencián nyertem egy AHD szettet, így lehetőségem nyílt alaposabban is megnézegetni egy Techson rögzítőt. :)  Már egy ideje keresgélem, hogy mi legyen a Hikvision utódja, de azt hiszem a Techson lesz az, mert ez a rögzítő qrvajó:D  Mivel borzasztóan szőrszálhasogató vagyok, ez a jelző tőlem a legkomolyabb elismerés, ami csak létezik...  ;D  Néhány gyártó rögzítője megfordult már nálam kínpadon, de ennyire pozitív tapasztalatom egyikkel sem volt, mint a Techsonnal. A menürendszere hihetetlenül jól felépített és logikusan elrendezett, ráadásul a mobilos kliense is sokkal használhatóbb, mint a Hik-connect app. Egy csomó apróság jelzi, hogy odafigyeltek a visszajelzésekre és mind a telepítő, mind az ügyfél igényeit maximálisan kielégítették. A felprogramozása teljesen intuitív módon -leírás nélkül- sem okozott problémát, de a PTZ menü egyik almenüjénél teljesen elérzékenyültem, mert végre valaki gondolt a telepítőkre, hogy ne az írisz plusz és társaival kelljen az OSD-s kamerákat állítgatnunk, hanem egy speciálisan erre a célra kialakított menüben (4 nyíl+enter)...  :-*  Ügyfélszemmel és telepítőként is nagyon kellemes volt az első ismerkedésünk, úgyhogy a párórás tesztem alatt 10/10 pontot kapott.

Köszönet a Powernek és hajrá Techson!  ::halas::

Nemkereskedő

  • Vendég
Köszönöm a segitségeteket!
előzmény: H. József #9

Nem elérhető H. József

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 102
Én éppen a napokban használtam egy ilyen routert  az egyik ügyfélnél Techson rögzítövel, igaz Telenor-os kártyával. Az rendben működik.
előzmény: Nemkereskedő #7

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Nem tudom, hogy pont ez a típus volt e, de amivel nekem volt szerencsém Huawei router időnként eldobta a dyndns szolgáltatást. Egyébként átment rajta a Techson rögzítő port forwald után.

Nemkereskedő

  • Vendég
Tisztelt Kollégák!

Van-e valakinek tapasztalata hogy a Huawei B315 4G router-el (Vodafon) működik-e a techson DVR, NVR internetes csatlakoztatása.
Köszönöm!



előzmény: bcslaci #6

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
0
Bőven ráér  ;)
előzmény: Lacy #5

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
+1
hát ma már nem aztán a hét végéig agárpálya lesz a műsor EB-t kell rendezni :)
utána meg tudom csinálni ha még akkor is aktuális
előzmény: bcslaci #4

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
0
Még nem próbáltam, de tervben van, demó videót nem tudsz róla feltölteni valahova?
előzmény: Lacy #3

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!