Szerző Téma: NAPCO MA 1000e  (Megtekintve 1403 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:NAPCO MA 1000e
#2 2018. Október 12. - 18:43:58
+3
1. Az MA1000e 6+2 zonas riasztokozpont. Miert nem szeded szet az osszevont zonakat? 1 erzekelot 1 zonara tegyel
2. Ez egy tokeletes programlap, az alapjan tudod programozni. Nezzunk egy peldat: 084-es cimre lepve F erteket latsz gyarilag, mert az 1-4 zonak mindegyikere default a zavarlevagas. Ertelemszeruen az F=1+2+4+8. Ha az 1-es zonara ezt nem szeretned, akkor E. Minden cime igy allithato.
3. Lehetseges, hogy csorgesse az adott szamot, de utana komm hibaval ki fog akadni sikertelen kommunikacio miatt, amit torolni kell rola Reset-el.
4. biztosan ezt az oskovuletet akarod hasznalni? 10 rugobol ertelmes kozpontot lehet venni.....
 ;D :o 8)
előzmény: george61 #1

Nem elérhető george61

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 9
NAPCO MA 1000e
#1 2018. Október 12. - 11:09:42
0
Kedves Fórumozók!
Tudna nekem valaki segítene  egy ősrégi NAPCO MA1000e programtábla kitöltésében ?
A felprogramozást már meg tudom oldani. Az üres programtábla linkjét  mellékelem.(letölthető, Nem tudom hogy lehetett volna direktben csatolni?)
https://www.hobbielektronika.hu/forum/getfile.php?id=146485
Az alábbi érzékelők kerünének felszerelésre.
1. z( előszoba): Ajtó reed relé + kezelő + beltéri sziréna
2.z (konyha) : Infra érzékelő
3.z.(Nappali) : Infra  érzékelő
4.z Hálószoba : infra érzékelő
5.z. Gyerekszoba: infra érzékelő
Ha két zónát kellene közösíteni úgy az a konyha +étkező lehetne.

Lehetséges -e az , hogy a központ egy vezetékes vagy rádiótelefonon értesítsen a betörésről. ( Vagy csak felügyeleti központra lehet ezt a riasztót kötni ?)
Ha egy kitöltött programtáblám lenne az említettek figyelembe vételével, beírt értékekkel, akkor már elboldugulnák a programozással.
Előre is köszönöm a segítséget!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!