Szerző Téma: Változások a Hikvision HiDDNS szolgáltatásában  (Megtekintve 5683 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető MrPriest

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 42
Úgy látszik van  különbség a típusok között, egyszerre két rögzítőt konfigoltam fel itthon, csak akkor
működtek ha mindkettő ki volt kapcsolva. (mármint ezwiz, upnp)

Eddig ha elakadtam a Riel mindig nagyon segítőkész volt.

"Dicsérjük Őket Kicsit"  ahogy a nagy költő mondaná. :-)
előzmény: eXtra #8

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Ígérem nem veszek!
előzmény: mot #17

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Na András, ilyet ne vegyél: Asus RT-N10E. Vagyis lehet használni, de ki kell venni ezt az opciót. Most már vigyorgok, de két este nem igazán volt kedvem hozzá. Hiába no, a tanulópénzt meg kell fizetni!  :D
PS: amúgy az Asus cuccokkal eddig csak jó tapasztalatom volt, pár éve ez is tökéletesen muzsikál itthon. Laposhoz, telefonokhoz wifin megállja a helyét.
előzmény: handras #14

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Megfogadtam a tanácsod, a helyszínen csak rádugtam a routerra és semmi konfig. Csont nélkül ment a kis ártatlan. Ügyfél nagy vigyorral nyomogatta a telefonját...  ;D
előzmény: vg #15

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Az Asus router-eben volt.
 :-*
előzmény: handras #14

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Melyik kedves gyártó, melyik tipússzámú eszköze volt?
előzmény: mot #13

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Konklúzió: Nagyon nézd meg azt a tetves routert! Konkrétan a DHCP-n rögzített címet IP filter alá vette és erről a címről tiltott mindenféle kimenő kommunikációt. Hiába forgattam én a jövő hétre is a portokat lófaxot sem ért. Ezt a kis pipát kivettem és működik az ezviz és a hikconnect is. Köszönöm mindenkinek, akit az elmúlt napokban zaklattam, nem kicsit!  :'(

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
"[size=0px]Felénk, ha beszól az ügyfél a digi ügyfélszolgálatára visszaállítják a publikus IP címét."[/size]
[size=0px]
[/size]

Nekem ugyanez a tapasztalatom. De a T-Home-nál ugyanúgy... Eddig mindig segítőkészek voltak, és a kötelezően vállalt 72 óra helyett 20-30 percen belül újra működött az elérés.


előzmény: bcslaci #11

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Felénk, ha beszól az ügyfél a digi ügyfélszolgálatára visszaállítják a publikus IP címét.
előzmény: mot #9

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Hát tovább tolom azt a bizonyos rollert... Nem jön össze a dolog. Riel-es kolléga TViewer-es segítsége sem vitt előrébb. Fél óra távsegítséges küzdelem után azt mondta, ilyennel még nem találkozott, összeül a haditanács és visszahívnak. Maximális segítőkészséget tapasztaltam a részükről, remélem sikerül.
előzmény: eXtra #8

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!