Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 161245 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Ismét egy iskolapélda a mutyizásra. fingja sincs mi az , de árulja. hátesó újez, újházbó van...
A ganz motorvédőnél felröhögtem. Hangosan. tipikus lomis navahó.
előzmény: eXtra #602

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Pedig az még aránylag korrekt ajánlat... :D
előzmény: eXtra #602

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Az első 20 tétel Paradox, ezért azt hittem, hogy biztonságtechnikai motyókat árul egy kolléga, de a Zsolnay porcelán nyúlnál már elbizonytalanodtam...  ;D
előzmény: SLC #600

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Nemrég piacra került egy raktárnyi lom másik ágon, valószínűleg abból a kupacból amit a T###a vett meg a cadillactól (paradox), van abban is szériahibás 728 pár száz darab (a kigyulladós fajta) stb.
Sokan kínálják nagy pénz reményében, hiszen "zsírúj"

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Hmm Jásztelek?
Cadillac-os Pistabácsi raktárosa volt szerintem, az lakik Jásztelken emlékeim szerint  ;D
Úgy látszik fogy a pénz az építkezésen és elővette a régi lomokat
előzmény: mountainman #591

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Keringett egy legenda, arról, hogy amcsiknál egy csóka poénból elindított egy árucserés netes dolgot egy gémkapoccsal, a végére lett egy háza belőle. Lehet, hogy a jófogásos is egy házra pályázik  :D

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Tipus úgyis rajta van az ajánlaton, onnan meg google.com... szóval hagyom a szemetet, dobja ki ő!  ;D

előzmény: kero #597

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Ezért (is) szoktuk hazavinni mindig a saját szemetünket.
előzmény: mot #596

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Tipikusan a telepítés után a kidobott cuccok között turkáló user. Előfordult már velem is , hogy az ilyen jellegű árú a szemétben landolt, mert közelebb volt a szerszámosom.  :)
Ennek egy másik formája, aki a kidobott csomagolóanyagon talált cimke alapján próbálja meg kitalálni a munkadíjat.  :-[
előzmény: mountainman #591

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Az a baj, hogy vannak még hülyébbek, akik meg is veszik!
előzmény: padisah #594

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!