Szerző Téma: Uniview  (Megtekintve 3379 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Uniview
#7 2018. November 11. - 11:19:06
+1
Ennek a jóképű PTZ-nek mi a pontos típusa?  :)
előzmény: samat #6

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:Uniview
#6 2018. November 11. - 00:27:27
+2
Élőkép Videosec Super Starligh kamerákról:
https://www.subotica.com/uzivo/kamera-gradski-trg-korzo-centar.html

előzmény: eXtra #5

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Uniview
#5 2018. November 10. - 20:26:27
0
Az a baj, hogy nem eklég, hogy csak IE-rel megy, de még azt is szét kell állítgatni, hogy az ActiveX-et kezelje. Egyébként meg nem szeretem az IE-t, de mindegy ebbe most ne menjünk bele!

Egy telepítőnek az activeX-et egyszer úgyis be kell állítania a saját gépén, úgyhogy később már nincs sok baj vele, csak a pluginokat kell neki telepíteni. Amúgy böngészésre nyilván én sem IE-t használok, hanem Gugli Krómot...  8)

Ki forgalmazza az univiewet?

Több nagyker is forgalmaz Univiewt, de nekem egyik sem jó választás...  :) Én a Videosectől hoztam NVR-t és kamerákat tesztelésre, mert itt vannak helyben (már huszonX éve), jók az áraik, nagyon komoly a supportjuk és fw szinten ismerik a termékeiket. Ők saját márkanév alatt forgalmaznak olyan módosított és magyarított OEM cuccokat, amik általában többet/jobban/másként tudnak, mint az anyacég ugyanolyan termékei...  ;)
előzmény: padisah #4

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Uniview
#4 2018. November 10. - 18:27:50
0
Az a baj, hogy nem eklég, hogy csak IE-rel megy, de még azt is szét kell állítgatni, hogy az ActiveX-et kezelje. Egyébként meg nem szeretem az IE-t, de mindegy ebbe most ne menjünk bele!

Ki forgalmazza az univiewet?

előzmény: eXtra #3

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Uniview
#3 2018. November 10. - 17:55:58
0
Miután egy gyártó szétszivatott, mert látszólag szépen engedte konfigolni a kameráit Chrome és FF alatt, de a jelszavakat szarul mentette el és ezzel kizárt az admin felületéről, na ez volt az utolsó, hogy kamerás rendszert nem IE alól telepítek! Minden windowsos gépen ott van az IE, úgyhogy én már nem pörgök rajta, hogy a linuxos rögzítők mi a faxért ragaszkodnak annyira ahhoz a rohadt activeX-hez. Ha ez kell, akkor ez kell! :) Virustotal.com-on lecsekkolom a telepítendő plugin(oka)t, oszt jóvan...  8)  Ilyen szempontból az UNI is úgy műxik, mint a Hikvision.

Az UNI kamerák 0,0005-ös fényérzékenysége nem csak papíron mutat jól, hanem élőben is döbbenetes a képe! 8-O Ha ezek így folytatják, hamarosan az "alhua" lesz  a 3. legnagyobb kínai gyártó...  ::hehe:: :Đ
előzmény: padisah #2

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Uniview
#2 2018. November 09. - 15:54:44
0
Mozilla Firefoxal megy? Vagy ez is csak IE-t támogat?

előzmény: eXtra #1

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Uniview
#1 2018. November 09. - 10:27:44
0
Valakinek van tapasztalata az Uniview márkával (és/vagy OEM-jeivel)?

IP-s vonalon néhány év alatt bekerültek a kínai TOP3-ba és sok dolog szól(na) mellettük (kedvező árú minőségi termékek, ultra nagy fényérzékenységű kamerák /0.0005 lux/, innovatív codec, Onvif proflie T, stb), de a megbízhatóságáról nincsenek infók... :)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!