Szakmai kategória > Szoftverek

Babyware

<< < (2/22) > >>

vlezlee:
Nekem is tele a hócipőm, hogy egyszerű alapfunkciók nem működnek. Eddig nem találtam más gyártót, aki ennyire széles portfólióval rendelkezett de most az inim eljutott arra a szintre, hogy érdemes vele próbálkozni. Programozhatóságban a satel integra eddig is jobb volt, rádiósból meg a jablotron ja100 is túlnőtt tudásban a paradoxon. Jövőre váltok ha nem történik valami csoda kanadában addig...előzmény: kero #100

kero:
Szia, igen. Illetve a verziószámok itt most lényegtelenek, de nemrég jártam én is úgy, hogy egy egy éve telepített HD panelnál, az új események csak szeptemberig visszamenőleg látszanak. Nem számoltam meg, hogy ez pont 500-e, de tény, hogy egy családi háznál, ahol reggel naponta egyszer kapcsolnak ki-be, elég valószínűtlen, hogy ez 3500 esemény lenne.
Ami még nagyon bosszantó, hogy az EVO HD panel eseménytárolója tele van 2301 dec-i eseményekkel.
Tényleg nem tudom, hogy mit tud a Paradox, ami miatt ezt a rengeteg rohadt hibát még mindig toleráljuk neki. előzmény: vlezlee #99

vlezlee:
Sziaaztok,

Valaki találkozott már azzal a problémával, hogy EVOHD panelből v1.39-es IP150-en keresztül 5.2.5-ös BabyWare csak az utolsó kb 500 eseményt hajlandó kiolvasni?
Az events menüben a read event buffer résznél az all the event buffer menüpontot választottam, a progress bar szépen el is számolt kb 3500 eseményig de a preview-ban csak egy 16 oldalas doksit generálnaz utolsó 500 eseményből 😞

bcslaci:
A gugli most haver volt, a hiba és a megoldás is a linken (az utolsó hozzászólás oldotta meg a problémát)

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2213446-0xc000007b-hibakodot-mivel-lehet-orvosolni-lent__oldal-1előzmény: bcslaci #97

bcslaci:
Köszi, a dll már nem hiányzik, a szopás folytatódik.  ;D van újabb hibaüzenet :D erre van guglis javaslat, kipróbálom először.előzmény: kero #96

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése