Szerző Téma: Hogyan barkácsoljak magamnak kamerarendszert?  (Megtekintve 14016 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
Esetleg a fisotechet ismeritek? Jó vagy rossz tapasztalatotok van róla?
előzmény: eXtra #83

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Laikusként kertes családi házamra kamera rendszert szeretnék szereltetni és a legjobb áron a fisotechet találtam.
Bocs, de szerintem laikusként legfeljebb ár alapján tudsz választani (ami persze gyakran nem tükrözi a minőséget), ezért az otthoni barkácsolgatás helyett jobban járnál, ha referenciákkal rendelkező szakemberektől kérnél árajánlatokat! Amit barkácsolással megspórolnál a réven, azt (vagy rossz esetben a többszörösét) elbukod majd a vámon...  8)
előzmény: rettenet78 #1

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
A felismerhetőségnél kb. 20 méterre szeretném felismerni a betörőt, ha bemászik. A k...depo.hu oldalon láttam kedvező árú ip rendszereket is. Nem tudom eldonteni mennyire lehet jó minőségű. A szerelőm szerint ip kamerában egyáltalán ne gondolkozzak, mert nem kiforrott technológia és rengeteg vele a baj.

Az asm securitinél is voltam bent, ahol szintén azt mondtál otthonra felesleges az ip. Nehéz így döntenem.
előzmény: Komi #4

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134

Persze..... egyébként nem, mégsem.....



Tehát, mire akarod használni, milyen felismerhetőséget szeretnél?
Az adott távolságon milyen látószög lesz alkalmazva?

Milyen kamerákat néztél ki? nem látok konkrét típust, vagy inkább paramétert....

egyébként egy hasznos segédeszköz:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kaspim.pgap.cctvkalkulatoroff
igaz, hogy android, igaz, hogy angol, de van benne egy jól használható felismerhetőségi kalkulátor is.

nagyon szépen köszönöm! Az általam igényelt távolságban elegendő a tvl kamera felbontása?
előzmény: r2d2 #2


Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
nagyon szépen köszönöm! Az általam igényelt távolságban elegendő a tvl kamera felbontása?
előzmény: r2d2 #2

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
Ha már szereltetésről van szó, mindenképpen csak azt vennék, amit a szerelő hoz, ugyan is ha nem a szerelőtől veszi az ember az eszközt, vele csak szereltet, akkor eszköz hibánál nagyon csúnyán meglehet szívni, mert akkor nem a szerelőnek kell kijönni, leszedni, elvinni és visszahozni, hanem Önnek, mivel szerelőnek jogilag semmi köze nem lesz a termékhez.

Én analóg rendszerbe csak Identivisiont 3év gari, esetleg techsont 2 év gari javaslok, IP.-be Identivision, Techson, Hikvision 2 év gari.

Nem érdemes olcsó 1 év garis vackokkal szívni, megéri az a pár % árkülönbözet a nagyobb garanciát véleményem szerint.

előzmény: rettenet78 #1

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
Tisztelt Tapasztalt Mesterek!

Laikusként kertes családi házamra kamera rendszert szeretnék szereltetni és a legjobb áron a fisotechet találtam. Kérdésem lenne, hogy szabad-e ezt az olcsó márkát választani, milyen a minősége. Esetleg ip, vagy analog kamerát válasszak. A megfigyelt terület egy esetben 20 méteres távon, három esetben 12 méteres távon van.

Mindenki építő segítségét nagyon szépen köszönöm.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!