Szerző Téma: Vagyonvédelmi rendszerszerelő képzéshez jegyzetet keresek  (Megtekintve 16166 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
vg úgy értette, hogy a szakmát csináltad. Tehát nem kell egy jegyzetből megtanulnod, hogy mi az a DEOL, pld.
előzmény: mormogipapa #3

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Amúgymeg csináltad Te ezt nem? Ezt a mondatodat nem értem, pedig még nem is ittam :) . Adnak, de szeretnék szintfelmérőre menni hogy ne keljen 3 hónapot végig seggelni ahhoz kellenének jegyzetek. A Marina Bt még létezik? Kerestem a neten őket de nem találom
előzmény: vg #2

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Melyik műintézmény nem ad jegyzetet?
Én anno Marinánál csináltam, de adtak, infóim szerint Prosec is adja...
Amúgymeg csináltad Te ezt nem? Akkor max. a jogszabályok, szabályzók miatt kellhet a jegyzet.
előzmény: mormogipapa #1

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Üdv kollégák.  Januárba el kezdem a vagyonvédelmi rendszerszerelő sulit, hogy végre hivatalosan is vagyonvédelmi szerelő lehessek. Kérdésem kérésem volna valakinek jegyzete, könyve, tananyaga erről az egészről? Esetleg link ahonnan le tudnám tölteni. Köszönöm szépen BUÉK

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!