Szerző Téma: Hogyan barkácsoljak magamnak kamerarendszert?  (Megtekintve 13840 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134
Kedves nyomozó úr!

Miért is jött ide a fórumra dezinformálással?
Méghogy telepíttet, meg a telepítője nem tanácsolja...

Vannak ilyen fillérb@szó ....-k, akik kihasználják az emberek segítőkészségét!

Félreértés ne essék, nem azzal van a gondom, hogy magának barkácsol, és megkeresi a legolcsóbb forrást, akár 20 Ft különbségért is....

Minek kell ezért kamuzva idejönni??

Itt egy idézet, amit tévesen nekem címzett rettenetes úr.
Mivel felhívtam figyelmét, és b@szott válaszra méltatni most úgy gondolom, megér egy posztolást :)



Én is magamnak barkácsoltam nulla telepítői tapasztalattal. A neten hosszas keresés után rátaláltam a k...rendszer.com oldalra. A kiválasztott hikivision rendszer felszerelése egy ötödik osztályba járó technika órára járó gyereknek sem lenne bonyolult Szólláth Tibor Úr instrukciói alapján.

A pontos terméket, annak minden tudását előre telefonon megbeszéltük. A csomag rendben megérkezett és mindent tartalmazott amit kértem, hiányosságot nem tapasztaltam. A felszerelés során elég gyakran telefonálgattam kérdéseimmel, de nagyon türelmes segítő társat kaptam Szólláth Úr személyében. A felszerelés után web kapcsolaton keresztül elvégezte a beállításaim és azóta minden tökéletesen működik. Egy kamerámmal van hiba, de ez is korrekten rendeződik, mert postai úton kapok helyette másikat.

Nagyon ajánlom minden  barkácsoló telepítőnek nyugodtan vágjon bele.

 
előzmény: czegany #45


Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
Én is magamnak barkácsoltam nulla telepítői tapasztalattal. A neten hosszas keresés után rátaláltam a k...rendszer.com oldalra. A kiválasztott hikivision rendszer felszerelése egy ötödik osztályba járó technika órára járó gyereknek sem lenne bonyolult Szólláth Tibor Úr instrukciói alapján.

A pontos terméket, annak minden tudását előre telefonon megbeszéltük. A csomag rendben megérkezett és mindent tartalmazott amit kértem, hiányosságot nem tapasztaltam. A felszerelés során elég gyakran telefonálgattam kérdéseimmel, de nagyon türelmes segítő társat kaptam Szólláth Úr személyében. A felszerelés után web kapcsolaton keresztül elvégezte a beállításaim és azóta minden tökéletesen működik. Egy kamerámmal van hiba, de ez is korrekten rendeződik, mert postai úton kapok helyette másikat.

Nagyon ajánlom minden  barkácsoló telepítőnek nyugodtan vágjon bele.

 
előzmény: czegany #45

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Software update a barátod!
előzmény: vg #41

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
A fenét xanaxot ... inkább félvér gyereket ...  :)
előzmény: handras #43

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Magamnak barkácsolnék, mit ajánlotok?
Xanaxot!

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134
Nem rémlik, hogy lett volna autoiris a kamerában.
(most megnéztem a détasittet, az sem említi)
Amit lehetett próbáltam tekergetni jobbra balra, a végeredményt nem befolyásolta.

Ugyanez a villódzás a Sunell 54/11-én is elő tud jönni bizonyos fényviszonyok között, azonban az auto iris sebesség változtatásával ez orvosolható.....
előzmény: Komi #39


Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ugyanez a villódzás a Sunell 54/11-én is elő tud jönni bizonyos fényviszonyok között, azonban az auto iris sebesség változtatásával ez orvosolható.....
előzmény: Komi #39

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
még ha néha vilog akkor sem egy maszatos dolog van a képen, hanem egy kiértékelhető videó. Had villogjon csak, nem a kamerája csatornáját akarja nézni esténként a család :P
előzmény: Komi #39

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134
Még a kameraképek szálba írtam egyszer, hogy a hikvision mini bullet 1.3mp kamerával hogy jártam, bizonyos fényviszonyok között elkezdett villódzni a kép egy része.
Ezen akkor nem tudtam segíteni, hiába állítgattam a kamera paramétereit.
Viszont most kezembe akadt a felvétel.
Gondolom ezen a hibán azóta javíthattak szoftveresen...


Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
 Nos van pár dolog ami miatt, nem érdemes feltenni azt a kérdést, hogy nektek mi a véleményetek XY oldaláról, egy szakmai fórumban:
1) Telepítő nem fog soha másik telepítőtől vásárolni eszközt.
2) Telepítők versenytársak, csúnya szóval, konkurensek egymásnak, így nem fogja senki sem fényezni a másik weboldalát/cégét. ( jó esetben…, rosszabban pedig köpköd rá…) 
3) Volt már itt olcsó riasztós kolléga, aki jogi lépéseket emlegetett, mert a másik fórumtag leírta a weboldalán lévő "szakmai" cikkről a véleményét és ugye a jó hírnévhez való jog, meg becsületsértés, rágalmazás, hitelrontás ezek a fogalmak a legismertebbek a "tyúkperekben".
4) Nem a reklám helye, senki nem reklámozza itt saját weboldalát/termékét, hogy gyere, vedd tőlem, lehetne, de etikátlannak tűnne szerintem. Meg persze mindig lenne olyan, aki 2Ft-al megcsinálja olcsóbban. 
Maximum azt lehetne leírni, hogy ismerem a tulajdonost, megbízható ember és csak ajánlani tudom, ami igaz is, és szerintem minden szakember besorolású fórumtagra el lehetne ezt mondani, hiszen, ha belesz@rna, nem fórumozna itt, pláne nem segítene ingyen tanácsokkal. 
Legjobb lesz, ha te magad vásárolsz és leírod a véleményed az adott weboldalról/cégről/termékről és az 100% autentikus lesz  :) .
 

a k...rendszer.com al kapcsolatban vannak tapasztalataitok?
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 28. - 00:04:33 írta r2d2 »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!