CCTV > DVR (rögzítők)

Rossz Hik-connect IP

(1/4) > >>

samat:
Cloud szerver van a rendszerben, de az csak az egymással való összeköttetést végzi, (hasonlóan, mint a torrentes szerverek) ha mobilon vagy PC-s szoftveren keresztül csatlakozol és élő képet nézel vagy visszajátszol. A kapcsolat létrejötte után már közvetlenül kapcsolódsz az eszközhöz.

A Cloud szerver webes felületén, belépés után keresztül lehet egy új ablakot nyitni a közvetlen webes eléréshez. Az új ablakban hasonló jelenik meg: "http://localhost:9999/?t=152............=.....................................cbd820....................................................."

Ezt a linket hiába másolod ki és később próbálod megnyitni, nem fog működni.

Egyébként neked is van ilyen eszközöd, a tudomásom szerint, amivel ki is tudod próbálni.

eXtra:
Hogy tud köztes (cloud/nat) szerver nélkül összekapcsolódni az nvr és a távoli böngésző? *Bocs, ezt benéztem! Írtad, hogy felhőn keresztül... :)

Mit látsz a böngésző címsorában olyankor?előzmény: samat #15

samat:
Van olyan gyártó (IP-s termékek), akinek az eszközeinél felhőn keresztül is elérhető az eszköz webes felülete teljes körű beállítási lehetőségekkel. A PC-s szoftverből indítva a hozzáférést, automatikusan megnyílik egy böngésző ablak. A P2P kapcsolat is valós P2P és nem mindenféle szerveren keresztül történik az elérés és a stream továbbítás.előzmény: Ryki #13

eXtra:
Tényleg bosszantó, hogy az ivms-be csak egy lebutított konfig menüt tettek.  :-X Szégyen, amit a hikvision az elmúlt években nem csinált, úgyhogy én befejezem a telepítését.  ::pa::előzmény: Ryki #61

Ryki:
Tudom hogy lehet a felhőből is konfigolni.
De a felhőkonfigban pár menü nem érhető el, ami viszont a direkt elérésnél igen.....

előzmény: vg #60

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése