Szerző Téma: Milyen érzékelőt?  (Megtekintve 21510 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Milyen érzékelőt?
#3 2015. Július 27. - 10:10:34
0
4db forgós féks kerék mondjuk 10cm-es megvan occsóé és esténként betolja mint a fagyihűtőt  :P
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Milyen érzékelőt?
#2 2015. Július 24. - 17:45:08
0
üvegtörés érzékelő kint, ha beverik  az ad elég hangot hogy elinduljon a hűtő feletti elhelyezésnél is , és persze reed
vagy optex vibro rezgésérzékelő belülre vagy akár kívülre, ha nagyon döngetik a hűtőt, akkor az is elindul riasztatni
meg persze egy jó nagy lakat :)

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Milyen érzékelőt?
#1 2015. Július 24. - 09:26:17
0
Üdv kollégák,

Egy érdekes feladattal akadtam meg kicsit, egy büfékocsi mellett levő hűtőszekrényt kellene költséghatékonyan védeni, de egyenlőre tanácstalan vagyok hogyan.
A tulaj nem akar a hűtőre rácsot tenni, gondolkoztam nyitásérzékelőn, de akkor az üveg törésére nem jelez, kültéri mozgásérzékelőt és infrasorompót a telephelyen levő kutya miatt nem preferálnám, esetleg kinek milyen ötlete van a tarsolyban?
Csatoltam egy képet a büféről. A bejárattól balra levő magas hűtőszekrényről lenne szó.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!