Szerző Téma: 3 hónapos szállítási határidő Paradox RTX3-ra?  (Megtekintve 9579 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető daweskie

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Gyanús nekem a 868 lorawannal való akadás. Antenna Hungária Majd minden belvárosban. Remélem megoldják a zavarás kérdését.
előzmény: RLB #30

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Ma azt mondták egy ''ideje''már tesztelik. ...tehát módosítottak rajta valamit.
előzmény: Ryki #29

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Nem csodálom, lesz vagy Április-Május mire ide ér a felturbózott RTX3
 
előzmény: pappzs #28

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Úgy néz ki megoldódik. Kábelezünk..... Azért köszi.
előzmény: Ryki #27

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Nekem van ilyen rendszerem, saját telepítés.
Kop Kop.. semmi probléma vele azon kívül hogy 3x csináltam oktatást az alkalmazottaknak (50db), hogy hogyan és hol használják azt a kibaszott távirányítót. Egyszerűen képtelenek felfogni, hogy nem a telep előtt leparkolt autó belsejéből nyomogassák mert az szart sem ér...

Egy kb 3.000 m2-es (fém borításos) csarnokban (70mx40m) van 3db RTX3, egyenlő távolságra egymástól a lefedettség miatt.
Olyan 40db körüli, csak vezeték nélküli eszköz, nyitás, az épületen körbe falsík, az iroda részeken PMD2, NV35.
A telepítéskor azonnal elemcserével kezdtem, csak is lithium elemet rakok bele 2 évet mennek vele az eszközök ott is ahol napi szinten 80-100 áthaladás van.
Az LX-es kezelő ekkora rendszerhez ilyen környezetben egyenlő egy tökön lövéssel. Sokkal kisebb a hatótávja.


előzmény: pappzs #24
« Utoljára szerkesztve: 2019. Február 13. - 21:03:03 írta Ryki »

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Jablotron  ;D
Van is ilyen rendszerem Bp-en, hibatlan.
előzmény: pappzs #24

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
További ötleteléshez tudnunk kéne, hogy milyen anyagokkal és gépekkel dolgoznak abban csarnokban, milyenek a válaszfalak (és ha vannak, mennyi van belőle), milyen a légtechnikai és fűtésrendszere, miért nem lehet kábelezni, stb...
előzmény: pappzs #24

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Több rtx 3at vagy lx kezelőt gondoltam.

Kábelezés hááát egyrésze talán de egyrésze nem megoldható.

????? Hogyan oldanátok meg ????
előzmény: syn7h37ic #23

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
30 db-os RF rendszert örököltem anno. Alig vártam, hogy lepasszolhassam. 30db rádiós nyitás.... Úgy hetente jöttek problémák, RF jel vesztés, gyenge elem (csere után is) vakriasztások.
Csarnokban szerintem öngyilkosság a rádiós eszköz, ott sokkal egyszerűbb és ezerszer megbízhatóbb a kábelezés. Továbbá a 120m az több, mint határeset, a gyári adat is max 100m teljes rálátás esetén is. Nem is beszélve arról, hogy 50 eszköz elég rendesen terheli a sávot, több eszköz simán zavarhatja egymást, hiába van a marketingben az, hogy olyan nincs.
előzmény: pappzs #22

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Részletezd.... Köszi.
előzmény: eXtra #21

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!