Szerző Téma: InsideGold IOS  (Megtekintve 2309 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:InsideGold IOS
#4 2020. Június 24. - 21:29:52
0
Őszintén szólva nem tapasztaltam még ilyet. Én próbáltam már szándékosan rossz kóddal belépni Insite Goldból, mert a kezelőt be szoktam programozni, hogy 5 hibás kísérlet után tiltson le egy időre, és kíváncsi voltam, hogy ez az applikációra is hatással van-e, de akárhányszor próbáltam, nem tiltott ki. Igaz ez régebben volt, úgyhogy az is lehet, hogy azóta belerakták az újabb firmwarekbe.
Próbáltad másik kóddal, vagy csak ez az egy van? Próbáld meg kezelőről ugyanezt.
Illetve próbálj meg várni valamennyit, hátha sikerül később. Nincs most más ötletem...
előzmény: Macys #3

Nem elérhető Macys

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:InsiteGold IOS
#3 2020. Június 24. - 21:06:37
0
Szia,

Köszi és a 2.kérdésben tudsz segíteni? Többszöri belépés hibás volt ezért letiltotta a belépésemet.

Előre is köszi,

előzmény: kero #2
« Utoljára szerkesztve: 2020. Június 24. - 21:14:02 írta Macys »

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:InsideGold IOS
#2 2020. Június 24. - 20:06:24
0
Sehogy. Mindannyian a Jóisten és a szoftvergyártók kezében vagyunk.
A kereskedők azt mondanák, hogy töltsd le mindenből a legújabb firmware-t, de ez egyáltalán nem biztos, hogy segít.
Androiddal sokkal stabilabb a cucc egyébként, IOS-re kicsit háklis.
Vagy megjavul magától, vagy meg kell tanulni együtt élni a problémával.
előzmény: Macys #1

Nem elérhető Macys

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
InsideGold IOS
#1 2020. Június 24. - 19:48:15
0
Sziasztok,

1.Inside Gold IOS telepítése után, ha van egy zárt zónám és kinyitom akkor nem frissíti csak ha kilépek a programból és újra visszajelntkezek.
2. A felhasználó többszöri bejelentkezési kísérlet miatt blokkolva (hogyan tudom orvosolni?)

 Előre is köszi.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!