Általános kategória > Szavazások

2012. január 1. után kamarai tag leszel?

<< < (2/3) > >>

kero:
A jan.1-től életbe lépő vagyonvédelmi törvény sem magánszemélynek sem vállalkozásnak nem írja elő a kamarai tagságot. Egyébként kb. egy hete voltam rendőrségi ellenőrzésen, és kérdeztem, ott is azt mondták, hogy úgy tudják, hogy jövőre nem kell kamarai tagság.
Ugyanakkor állítólag jövőre mindenféle cégnek, vállalkozásnak kötelező lesz (már régen is volt ilyen) a kamarai tagság (de olyat is hallottam, hogy csak regisztráció de mindenképpen pézbeszedés szagú a dolog). Tehát itt az a kérdés, hogy akkor most csöbörből vödörbe esünk?előzmény: bcslaci #8

bcslaci:
Én úgy tudom, hogy vállalkozások nem léphetnek ki a kamarából, csak a magánszemélyek (alkalmazottak), ha a munkáltatójuk nem követeli meg a tagságot, bár ez ügyben még be kell szereznem egy pártatlan (nem vezető tisztségviselő) véleményét is, mert elolvasva a törvényt nem biztos, hogy helyesen állítottaelőzmény: kero #7

kero:
Ma hallottam, hogy 2012-től mindenféle vállalkozásnak kötelező lesz a kamarai tagság (vagy legalábbis regisztráció). Mit tudtok erről?
Ezek szerint hiába lépünk ki az SzVMSZK-ból, be kell lépni valamelyik másikba?

bcslaci:
Apaaaaaaaaaaa, kezdőőőőődik.

Elindult az ötletelés: http://www.securifocus.com/portal.php?pagename=hir_obs_reszlet&&i=29339&hirlevel_id=9389

vg:
Én sem gondolom, hogy ezen összetételű csapatot támogatnám. Azonban egy önszerveződő, csak technikával foglalatoskodó kamarának lehetne értelme számunkra, ha olyan személyeket találnánk rá, akik tudnák érdekeinket érvényesíteni, nem csak képviselni.... :-X előzmény: Szabolcsr2d4 #3

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése