Szerző Téma: A kamerakép mitől lesz zavaros?  (Megtekintve 37218 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#54 2016. Március 15. - 21:53:02
0
Kamerákat milyen tápegységről járatod?
Esetleg 230V-os oldalon meg lehetne próbálni egy line interactive rendszerű szünetmentest vagy 1:1 áttételű leválasztó transzformátort
előzmény: Giovanni #53

Nem elérhető Giovanni

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 8
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#53 2016. Március 15. - 21:29:40
0
A kep alapjan egybol foldhurkot mondanek, ami persze a leirtak alapjan nem lehet az, vagyis a klasszikus ertelemben nem lehet az.
Vagy valami 230 oldali zavar, pl. GEO tarifa eppen 8-10 kozott nincsen, ilyenkor szoktak a HMV-k melegiteni. Ez gyorsan kiderul, nezd meg a 16 ora elotti felveteleket is, akkor van a masik aramszunet.
Ha nem, akkor lehet valamilyen DVR algoritmus, amit 8-kor csinal meg, es ezzel a sajat tapjat megrangatja, amitol becsikoz a kep. Tegyel be egy terhelhetobb stab tapot es nezd meg ezzel. (8 orat mindig tudsz allitani az eszozre...).
 :o 8)
előzmény: Giovanni #51

Kösz! 16 órakor is van zavar. 8.00 és 20.00 között folyamatosan és stabilan csíkos. Semmi változás ha "rángatom" a tápoz (mondjuk rákötök még 3 db kamerát. Tehát nem belső algoritmus szerintem. Már visszaállítottam az alap beállításokat, de maradt minden...

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#52 2016. Március 15. - 17:11:04
0
A kep alapjan egybol foldhurkot mondanek, ami persze a leirtak alapjan nem lehet az, vagyis a klasszikus ertelemben nem lehet az.
Vagy valami 230 oldali zavar, pl. GEO tarifa eppen 8-10 kozott nincsen, ilyenkor szoktak a HMV-k melegiteni. Ez gyorsan kiderul, nezd meg a 16 ora elotti felveteleket is, akkor van a masik aramszunet.
Ha nem, akkor lehet valamilyen DVR algoritmus, amit 8-kor csinal meg, es ezzel a sajat tapjat megrangatja, amitol becsikoz a kep. Tegyel be egy terhelhetobb stab tapot es nezd meg ezzel. (8 orat mindig tudsz allitani az eszozre...).
 :o 8)
előzmény: Giovanni #51

Nem elérhető Giovanni

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 8
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#51 2016. Március 15. - 15:58:20
0
Üdv.[/size]Kérem a tapasztalataitokat...Adott egy occó NVR 8csatornás analóg CCTV. A kép normál esetben elfogadható , de időnként csíkos. (és megfigyeltem azóta hogy napi rendszerességgel reggel 8 és este 8 között használhatatlanul csíkoz).Naponta pár perc eltéréssel jön elő és tűnik el a csíkozás! Mitől lehet ez?Hozzá csomagolt (gondolom Koax) kábelek vannak (BNC + tápegység csati),

Nem elérhető kissp79

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#50 2016. Január 03. - 11:20:58
0
Jelentem kicserélték a kamerát vadi újra :)
előzmény: kissp79 #49

Nem elérhető kissp79

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#49 2015. December 04. - 15:21:55
0
Igen, én is gyanakszom a kábelkapcsolóra, hogy nem tudok AHD-re váltani. Kíváncsi leszek a garira.
előzmény: vlezlee #48

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#48 2015. December 04. - 10:13:30
0
Szia, ha jól tudom néhány AHD kamerát át lehet kapcsolni fix analóg módra (videosec-et biztosan), nem lehet, hogy Nálad is ez a gond?
Analóg módban a videosecnek valami kritikán aluli képminősége van :(
előzmény: kissp79 #42

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#47 2015. December 04. - 07:22:52
0
EU-s eloirasok szerint ilyenkor megszunik a gari.
De valoszinu hogy jobb erzesu bolt, distributor, gyarto ettol meg megadja ... ha csak ezen mulik.
előzmény: kissp79 #46

Nem elérhető kissp79

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#46 2015. December 04. - 04:19:39
0
Igen Provision minden. Van esély a gariztatásra úgy, hogy a tápcsatit levágtam?

Tippelnék még a hülye lengőkapcsoló hibájára is, ki is iktatnám, ha az alapértelmezett beállítása jó lenne a kamerának...
előzmény: sat #45

Nem elérhető sat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#45 2015. December 02. - 08:31:01
0
Azonos származású a rögzítő és a kamera? Az utóbbi időben az AHD körül egyre zavarosabb a ki - kivel kérdés. Nem elég az 1 és 2MP átjárhatatlansága, de már az sem mindegy honnan van a rögzítő és a kamera. AHD kamerát veszel X helyről és rögzítőt Y helyről(elméletben menni kéne) akkor jó esélyed van arra, hogy xar lesz a kép, ha egyáltalán van.
előzmény: kissp79 #42

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!