Szerző Téma: A kamerakép mitől lesz zavaros?  (Megtekintve 37227 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#4 2011. Július 14. - 20:01:44
0
Ja és a földhurokleválasztó sem segít minden esetben, ha rosszul van megtervezve a kábelezés.

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#3 2011. Július 14. - 20:00:03
0
Én is földhurokra gondolnék. Kéne tudni, hogy hogyan van a táp megoldva: közös tápról mind a négy kamera, vagy kameránként dugasztáp stb....? Ha közös tápod van akkor fontos, hogy minden kamerához csillagpontosan külön kábelen vezesd oda a tápfeszt a tápegységtől. Ne legyen sehol "felfűzve", elosztva!

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#2 2011. Július 14. - 19:24:06
0
Én azt gondolom, hogy ennek ellenére ez földhurok lesz, csak mind a 4 csatornába tegyél leválasztót. Táp gondot az elmondásod alapján nem gondolnék, mert azt mondod egyenként jók.

Nem elérhető gmexican

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
A kamerakép mitől lesz zavaros?
#1 2011. Július 14. - 18:15:05
0
Sziasztok!

Valaki találkozott-e már ennél a típusnál olyan gonddal,hogy a rögzitő négy csatornáján lévő kamerákból egyet leveszek akkor tökéletes a kép ha mind a négy rajta van akkor kettő kép zavaros.egyenként a kamera képek tökéletesek rögzitő nélkül kis monitoron.De a rögzitőn is ha három rajta van akkor jók a képek,semmi zavar.Jelenleg kettő ilyen eszközt rendeltem és mind a két helyen szinte ugyanaz a probléma.Kéábel hiba kizárva mert egyenként jó,így táp hiba is kizárva.Kamera hiba sem lehet,az egyik helyen van a kamerákon földhurok levezető is de nem földhurok hiba mert semmit sem javít rajta.Ha valakinek van ötlete vagy találkozott már ilyennel az írja le legyenszives.Nincs ötletem és nagyon sürgős lenne megoldani a problémát,holnap hívom a forgalmazót de ők ilyenkor rögtön azt mondják kábel hiba,szal plíííz  help!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!