Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Kaputelefonok

IP kaputelefonok

(1/14) > >>

igorborog:
Hikvision IP kaputelefonok közül melyik az a kültéri egység, ami biztosan megy beltéri kijelző nélkül és csak alkalmazásba jelez át? Powerék írják, hogy a DS-KV6113-WPE1(B) képes erre (a B jel nélküli változat nem képes rá). Ha jól tudom a DS-KD8003-IME1 is képes erre.

Mik a tapasztalataitok és mit ajánlotok? Lényeg, hogy beltéri nélkül, alkalmazásra csörögjön.

eXtra:
Nem!előzmény: handras #65

handras:
Ha megosztással kerül át másik ügyfélhez akkor se tudja kezelni?  😮előzmény: eXtra #64

eXtra:

--- Idézetet írta: uni2008 - 2021. Május 25. - 19:53:45 ---Az első regisztrálton kívül más nem tud ajtót nyitni? Megnézi, hogy ki áll a kapuban oszt annyi?
Kétlakásos verziónál hasonló a helyzet?előzmény: eXtra #62

--- Idézet vége ---

Ha mindenki ugyanazzal a Hik-connect júzerrel lép be az összes telefonon, akkor mindenki tud ajtót nyitni. Ez viszont akkor gáz, ha valakinek már van másik Hikes rendszere is, mert neki el kell döntenie, hogy az app melyik rendszert kezelje (egyszerre csak az egyiket tudja). A másik probléma céges környezetben jön elő, amikor pl. valaki elmegy a cégtől, ezért egy rakás ember telefonján kell kódot váltani, mert mindenki ugyanazt használta...

A Villa sorozat látszólag alkalmas lenne nagy rendszerekre is, de mivel a Hik-connectje évek óta félkész állapotban vegetál, én inkább mindenkit lebeszélnék róla.
előzmény: uni2008 #63

uni2008:
Sziasztok!
Ha jól értem amit irtatok akkor a cucc egy felhasználós? Az első regisztrálton kívül más nem tud ajtót nyitni? Megnézi, hogy ki áll a kapuban oszt annyi?
Kétlakásos verziónál hasonló a helyzet?előzmény: eXtra #62

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése