Szavazás

Szerinted melyik a jobb megoldás?

Maradjon minden hozzászólás az adott témában (nem baj, hogy az eredeti téma másról szól, hatalmasra duzzad és egy idő után átláthatatlanná válik)
4 (40%)
Ha új szál indul egy régi témában, akkor az új szálat válasszuk szét, hogy a fórum témái átláthatóak maradjanak (az eredeti témában legyen egy link az új témához)
6 (60%)

Összes szavazó: 10

Szerző Téma: Hogy működjön a fórum?  (Megtekintve 4428 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Hogy működjön a fórum?
#4 2011. Augusztus 29. - 11:52:52
0
Egyelőre marad a szétválasztás, de az eltávolítás helyén és az új téma elején is megjelöljük, hogy honnét-hova... És egy jó hír Lacynak: a Kontárok témából a jövőben csak az érdekesnek ígérkező szálakat választjuk le. ;)
előzmény: Lacy #3

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Hogy működjön a fórum?
#3 2011. Augusztus 28. - 09:55:58
0
hamá.. mint gondolatindító :)
szóval ez így kevésnek tűnik.
Nem azzal van a gond, hogy egy érdekes téma máshová külön topicba kerül, mert pl a PS 128 kapcsán nem szóltam
De pont az ilyen kontárok címszó ami csak pár képes vagy szóbeli "élménybeszámoló" ott nemigen érzem hogy szükséges lenne új topic
ráadásul egy 15 éve letűnt riasztókp mint a TE3 miatt. Még ha egy mai, most futó központról lenne szó, talán, de ez így és együtt szerintem nem érdemes ilyenek miatt új topic.
Tehát szerintem valahol a két megoldás között félúton avagy a kettőt ötvözve kellene megállapodni  ;)

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#2 2011. Augusztus 28. - 09:21:49
0

Az 1-esről szavazzatok, a 2-esen meg közben gondolkodom!  ;)

előzmény: Lacy #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Hogy működjön a fórum?
#1 2011. Augusztus 27. - 21:39:57
+1
volna pár javaslatom.
Mint ős fórumos (na nem csak itt de még pár helyen ) szóval ami a mai gondolatmenetet indította, hogy nézem a kontárok topicot, és úgy hiányérzetem van. Nincs benne az utólsó kép meg a hozzászólások a TE3 és 0 ohm viszonyáról. Erre látom, hogy külön lett nyitva neki egy topic.
Ezzel két gondom van:
1. szerintem ha mindent így elaprózunk, akkor átláthatatlan lesz a fórum a végén.

2. ha már ilyen történik akkor ezt egy fórumos vagy admin közlemények topicban - ami lehetne mint másutt csak olvasható- le kéne írni hogy aki eddig ott kereste ahol, az is tudja hogy már máshol van, mota bene egy linkkel is elősegíteni a gyors odatalálást.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!