Szerző Téma: Paradox NV5  (Megtekintve 6718 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Paradox NV5
#17 2018. Június 29. - 21:46:58
+1
Ekkora tétellel nem dolgozunk :)
10-20 darabos csomagokat szoktam, azok is 12 voltosok, eddig mindegyik hibátlan volt.
előzmény: L. Pásztor #16

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Paradox NV5
#16 2018. Június 26. - 00:07:56
0
Reléről jut eszembe:  nemrég egy partnercég is rendelt relét kinából 3.8V-os behúzótekercsekkel, pár ezer darabot. Felirás a relék tetején, egy része éles és fehér, a másik részén szürkés és kissé elmosódott.  Amelyeken éles fehér a felirat, az jó volt. Amelyiken szürkés volt, azok 5V-os behúzó tekerccsel jöttek, csak lemosták és átnyomtatták a feliratot...  :)   És gondosan össze is keverték őket, nehogy feltűnő legyen ...  :)  :)

Én is rendeltem előtte ugyanezt, de szerencsére azokkal nem volt gond. Nálam még nem fogyott el a 3.8V-os. De többet nem fogok onnan rendelni. Ausztriából is megkapom ugyanezt, igaz kb. 15%-kal drágábban. De ha kell, akkor lesz hova visszaküldeni. Párezer relénél nagyon nem mindegy ...
előzmény: syn7h37ic #12

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Paradox NV5
#15 2018. Június 25. - 20:54:52
+2
PMD2P-nek például olyan jó a kisállat védelme, hogy időnként engem se vesz észre, pedig sokak szerint elég nagy állat vagyok....
előzmény: tomtm #13

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Paradox NV5
#14 2018. Június 25. - 18:11:23
+2
Majd most viszek ... :) Nekem nem kisállatos környezetben vannak a téves jelzések .Hétvégén hívott a következő ügyfél. Nincs fél éve hogy beüzemeltem a rendszert,a 8 ból 2  NV5 harmadszor  riaszt. Májusig semmi gond nem volt.
előzmény: tomtm #13

Nem elérhető tomtm

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Re:Paradox NV5
#13 2018. Június 25. - 10:04:49
0
Sziasztok!

Nem jön vissza sok NV5, de kisállatos környezetbe inkább DG75-öt javaslok.
Az elhelyezés itt is fontos, lépcső, kanapé teteje okozhat meglepetést.

Ettől függetlenül, mivel a DG75-ben két külön duál PIR nézi eltolva a teret, jobb a kisállat-tűrése, mint az egy szenzoros eszközöknek.

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Paradox NV5
#12 2018. Június 24. - 20:11:11
+1
Vannak dolgok, amit nem veszek itthon meg, csakis online Kínából. Pl. relé panelek, amik szépen kulturált módon vannak megépítve, és tranzisztoros meghajtásúak, ami nem okoz önindukciós tüskét a rendszer felé. És még ráadásul a posta is grátisz.
Eszközöket pedig kizárólag hivatalos nagykerből, épp a garanciális ügyletek miatt.
Az NV-5-ről gyorsan leszoktam, sok bosszúságot okozott. Ha már Paradox, akkor 525 , vagy DG75. Vagy a már említett Pyronix KX. Eddig nagyon kevés ügyfél volt, aki kizárólag kinézet alapján választott érzékelőt, amit ajánlottunk, azt döntő többségben elfogadták. Bár mostanában nem kell magán ügyfeleknek dolgoznom. (nem is hiányzik egyáltalán) a nagy megrendelő pedig nem rugózik a mozgásérzékelő kinézetén, nekik egész mások az elvárások.
előzmény: eXtra #10

Nem elérhető bolyt

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Paradox NV5
#11 2018. Június 24. - 14:31:52
0
Ízlések és pofonok...
Eddig még mindegyik ügyfelemnek tettszett hogy a Pyronixban kék led van. Szerintem szép is,
előzmény: bolyt #6

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Paradox NV5
#10 2018. Június 24. - 12:54:10
+2
(Ja és nem onnan veszem, amit a gugli első helyen kidob  ;D )

Nekem a r*a**toboltokat dobja elsőnek, de én olyan helyen elvből nem veszek semmit, ahol a végfelhasználók is telepítői árakon vásárolhatnak!  :P
előzmény: bcslaci #9

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Paradox NV5
#9 2018. Június 24. - 09:50:20
+1
Optex RX-CORE ST, quad zónás, kisállatvédett, fali és menyezeti tartóval. Kb. 200 darabnál tartok, még egyet sem kellett cserélni.  (Ja és nem onnan veszem, amit a gugli első helyen kidob  ;D )

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Paradox NV5
#8 2018. Június 23. - 22:37:08
+1
A DT -t használom is de nem ugyanaz a kategória akkor inkább az 525
előzmény: Wineman #7

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!