Tűz- és behatolásjelzés > Érzékelők

Paradox NV5

(1/4) > >>

syn7h37ic:
Ekkora tétellel nem dolgozunk :)
10-20 darabos csomagokat szoktam, azok is 12 voltosok, eddig mindegyik hibátlan volt.előzmény: L. Pásztor #16

L. Pásztor:
Reléről jut eszembe:  nemrég egy partnercég is rendelt relét kinából 3.8V-os behúzótekercsekkel, pár ezer darabot. Felirás a relék tetején, egy része éles és fehér, a másik részén szürkés és kissé elmosódott.  Amelyeken éles fehér a felirat, az jó volt. Amelyiken szürkés volt, azok 5V-os behúzó tekerccsel jöttek, csak lemosták és átnyomtatták a feliratot...  :)   És gondosan össze is keverték őket, nehogy feltűnő legyen ...  :)  :)

Én is rendeltem előtte ugyanezt, de szerencsére azokkal nem volt gond. Nálam még nem fogyott el a 3.8V-os. De többet nem fogok onnan rendelni. Ausztriából is megkapom ugyanezt, igaz kb. 15%-kal drágábban. De ha kell, akkor lesz hova visszaküldeni. Párezer relénél nagyon nem mindegy ...előzmény: syn7h37ic #12

handras:
PMD2P-nek például olyan jó a kisállat védelme, hogy időnként engem se vesz észre, pedig sokak szerint elég nagy állat vagyok....előzmény: tomtm #13

RLB:
Majd most viszek ... :) Nekem nem kisállatos környezetben vannak a téves jelzések .Hétvégén hívott a következő ügyfél. Nincs fél éve hogy beüzemeltem a rendszert,a 8 ból 2  NV5 harmadszor  riaszt. Májusig semmi gond nem volt.előzmény: tomtm #13

tomtm:
Sziasztok!

Nem jön vissza sok NV5, de kisállatos környezetbe inkább DG75-öt javaslok.
Az elhelyezés itt is fontos, lépcső, kanapé teteje okozhat meglepetést.

Ettől függetlenül, mivel a DG75-ben két külön duál PIR nézi eltolva a teret, jobb a kisállat-tűrése, mint az egy szenzoros eszközöknek.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése