Tűz- és behatolásjelzés > Érzékelők

Paradox NV5

<< < (2/4) > >>

syn7h37ic:
Vannak dolgok, amit nem veszek itthon meg, csakis online Kínából. Pl. relé panelek, amik szépen kulturált módon vannak megépítve, és tranzisztoros meghajtásúak, ami nem okoz önindukciós tüskét a rendszer felé. És még ráadásul a posta is grátisz.
Eszközöket pedig kizárólag hivatalos nagykerből, épp a garanciális ügyletek miatt.
Az NV-5-ről gyorsan leszoktam, sok bosszúságot okozott. Ha már Paradox, akkor 525 , vagy DG75. Vagy a már említett Pyronix KX. Eddig nagyon kevés ügyfél volt, aki kizárólag kinézet alapján választott érzékelőt, amit ajánlottunk, azt döntő többségben elfogadták. Bár mostanában nem kell magán ügyfeleknek dolgoznom. (nem is hiányzik egyáltalán) a nagy megrendelő pedig nem rugózik a mozgásérzékelő kinézetén, nekik egész mások az elvárások.előzmény: eXtra #10

bolyt:
Ízlések és pofonok...
Eddig még mindegyik ügyfelemnek tettszett hogy a Pyronixban kék led van. Szerintem szép is,előzmény: bolyt #6

eXtra:

--- Idézetet írta: bcslaci - 2018. Június 24. - 09:50:20 --- (Ja és nem onnan veszem, amit a gugli első helyen kidob  ;D )

--- Idézet vége ---

Nekem a r*a**toboltokat dobja elsőnek, de én olyan helyen elvből nem veszek semmit, ahol a végfelhasználók is telepítői árakon vásárolhatnak!  :Pelőzmény: bcslaci #9

bcslaci:
Optex RX-CORE ST, quad zónás, kisállatvédett, fali és menyezeti tartóval. Kb. 200 darabnál tartok, még egyet sem kellett cserélni.  (Ja és nem onnan veszem, amit a gugli első helyen kidob  ;D )

RLB:
A DT -t használom is de nem ugyanaz a kategória akkor inkább az 525előzmény: Wineman #7

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése