Tűz- és behatolásjelzés > Érzékelők

Mozgásérzékelő hiba

(1/2) > >>

L. Pásztor:
Urak !

Látom rengeteget szenvedtek a táp problémákkal. A problémák nagyrésze nem látható a szokott a 800Ft-os gagyi csájníz multiméterrel. Vegyetek egy ilyet ... nem egy nagy lóvé:
https://www.banggood.com/MINI-DSO211-DS211-ARM-Nano-Pocket-Portable-Digital-Oscilloscope-p-977755.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN
És egy csapásra csaknem minden táp probléma azonnal láthatóvá válik, és sok-sok szivástól, felesleges kiszállástól mentitek meg magatokat ...
Szines gumi-koton is kapható hozzá, ami megvédi a leeséstől.

Ha többen is eccerre rendelnek, akkor meg a postaköltség/vám/kezelési költség/egyéb sarc is oszlik többfele.előzmény: Kovács József #6

Kovács József:
Meg kellene próbálni csak akkumulátorról az érzékelőket, hogy akkor mit csinál, mert a központ akkumulátor tesztjénél leeshet a feszültség. Ha akkor is villog akkor érzékelő, ha nem akkor táp.

kero:
Én jártam úgy, hogy egy bizonyos központnál, ha nem volt rádugva az akku, akkor minden egyes akkuteszt alkalmával a rendszeren lévő régebbi infrák bevillantak (riasztottak). Rádugott akkuval a hiba megszűnt. Csak gondoltam, hogy esetleg ha rossz az akku, akkor ugyanez előfordulhat.
Mindenesetre valamilyen tápfesz zavarra gyanakodnék én is.előzmény: Janó #4

Janó:
SP7000, 476+ érzékelővel, én a tápra gyanakodom.előzmény: kero #2

Lacy:
ugyan nem így d ea Pyronix-ek újabban hasonló ütemesen villog és ezzel persze együtt a riasztáskimenete is ..

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése