Tűz- és behatolásjelzés > Érzékelők

DG55+

(1/1)

Kovács József:
Én is sok DG 55-öt használtam már és nekem is volt egy időszak amikor voltak téves jelzések ( egy sorozatnál) és még azt is tapasztaltam, hogy a tamper kapcsolót sem nyomja meg a fedél rendesen és ezért én rakok rá egy vastag öntapadóból egy kis kockát. Azt nem értem, hogy sokan még most is az analógot használják, én szerintem valami elrontott sorozat, mert a digitális elvileg nem riaszthatna tévesen normál körülmények között.

Lacy:
másfél éve némileg "kényszerből" :) vettem 3 rendszerhez DG55-öt.
Mindegyikhez vissza kellett menni mert állandóan tévesen riasztottak az érzékelők.
Persze mikor megreklamáltam a szakértő csapatnál, akkor az volt a válasz, hogy jumpert le, csökkentve az érzékenységet.
Mondom, 15 éve használjuk (na jó nem mindig de hébe meg hóba) soha nem kellett ennél ezt csinálni.
Ja de új FW-t kapott (dögölj meg FW) ráadásul nem tudom melyik kanadai zseininek pattant ki a fejéből, hogy a másik (szintén használhatatlan) NV5 FW-je volt a "tettes" .
A két infra kb mint a répa és az alma..
de mostanában nekem minden héten van valami meglepi, amitől agyfaszt kapok lassan, de mit lehet tenni? várok a "csodára"

Wineman:
Üdv!

Mik a tapasztalataitok a DG55+ érzékelővel? Én is azt a tanácsot kaptam, hogy J2, J3 jumper le, de úgy hihetetlen érzéketlen, simán elsétálok előtte. A j2 elvileg az érzékenység, ON= normal sensitivity, OFF=high sens. Családi házas környezetben, ha rajta van minden jumper mennyire stabil?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése