Tűz- és behatolásjelzés > Egyéb

nővérhívó

(1/3) > >>

Lacy:
amúgy VAN 48 ledes is meg 20 ledes is kezelőből nekem :)
és viheti bárki én amúgy sosem használtam. kispálya egy ilyen központhoz, ráadásul akkor vagy 4-5 ezer ft volt a különbség, egy olyan rendszernél ahol az ár százezrekben jáccik ez nem tétel.

48 pgm tartásban és egy - házilag összefurkált ledes  kijelző
igen olyasmire gondoltam :)

vgabor:
Oké Lacy! Csak csipkedtelek :)  Tényleg nincs Digipex LED kezelőd?

Gondolom térképes LEDes tablóra gondoltál! (házilag furkált...) előzmény: Lacy #13

Lacy:
olvasási képességed ma különösen rossz volt.
Ki beszélt itt LED kezelőről?
én egy LED-es tábláról beszámozva a 48 !! figyi mondta 48 ember kell, szóval az marad a led ott égve amíg nem törli pl kóddal, egy modern dizájnos K641+ LCD kezelővel :)
48 pgm tartásban és egy - házilag összefurkált ledes  kijelző

előzmény: vgabor #12

vgabor:
Szerintem akkor kedvesen és pontosabban írd le, hogy működik a nővérhívó szerinted. Nem mindenki csinált ilyet! És akkor esetleg kitaláljuk helyetted, hogy lehet megcsinálni!

Bár szerintem Kero& Lacy már összerakta neked!

Én olyan Legrand nővérhívót láttam, ahol a szobákban minden jeladó fölött volt egy kijelző, hogy megnyomtad és volt egy nyugtázó gomb. A folyosón pedig az ajtó felett egy villogó. A nővéreknél csak hangjelzést lehet nyugtázni. Ki kellet menni hogy nyugtázzák a fényjelzéseket is!

Ez azért kicsit tovább mutat mint a RTX3ak + LEDes kezelőnél! Van itt egy két probléma...RTX3 hiánycikk LED kezelő meg már nincs a Digiplexnek... (új)  (Tudjuk Lacy neked van raktáron  ;) de nem adsz ;D )
Mondjuk a törléshez nem kéne feltétlenül kód, jó lehet egy nyomó gomb is ha már egyszerűsíteni akarsz.

Ha eltekintünk a helyszíni nyugtázástól akkor én az alábbi konfigot használnám. 
Kijelzésere PGM82+RTX3 (ha lenne)+EVO192. Kis terület Max 32. zóna! esetén összejöhet MG5000+LED kezelővel. Jeladónak jeladó valamelyik rádiós nyitásérzékelő. (Kero)+ nyomógomb.
Be kell mérni térerőre bár az se jelent sajnos semmit ma már!

Remélem segítettem!
ui.
Mi a nyugtázási feltétel?  Hogy kérik a kijelzést...Átjelzést?előzmény: bolyt #11

bolyt:
Szerintem leírtam mi a konkrét feladat. Alapvetően gyári nővérhívót kellene csinálnom, de mint írtam a kábelezés macerás(legrand-ot csináltam egymillio kábel kell 24 szobához). Ezért kérdeztem hogy konkrétan milyen rendszert csináljak?előzmény: vlezlee #10

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése