Általános kategória > OFF topic

Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi

(1/147) > >>

balusecurity:


Nagy az isten állatkertje. De ezzel mi volt a cél?

padisah:
Szia!

Lett ebből valami?
előzmény: L. Pásztor #732

L. Pásztor:
Ok, szólok ha piac-érett.
Kicsit nehézkesen megy most minden, baj van az alkatrész ellátássál, baj van az üres nyák gyártással kinában, baj van a 370ft-os euróval ...
De nem adjuk fel ....  :) előzmény: padisah #731

padisah:
Lehet, hogy érdekelne.
előzmény: L. Pásztor #730

L. Pásztor:
A cég aki kizárólagosan forgalmazta, már nem nagyon akarja forgalmazni (mást sem nagyon), mert a tulaj már öreg és elkezdett az egész cég leépülni. 

Ezért már korábban felmerült ennek az újbóli gyártása.

Maga a készülék úgy müxik, hogy bemész a szoba közepére, és ráirányitod az egyik falra. Elkezd pittyegni attól függően merre áll az orra. Ha mozgatod jobbra-balra, akkor a pittyegésből intenzitásából, és e rajta lévő LED-ekből látszik, h merre kell forditani. Aztán elkezdhetsz közeliteni a fal felé. Akkor már pontosabb lesz az irány is. Végén a fal mellett már centiméter pontosan megmutatja hol van a feszültség alatt lévő vezeték.

Több variánsa van, van ami 10kV-ig jó, van ami csak 0.4kV-ig (ez kell nektek szerintem). A 10kV-os érzékenységűvel sokkal nehezebb megtalálni a 230V-os vezetéket, az nem lakásba való.

Elemmel müxik, és kb. 90EUR környékén lenne az ára. (Már ha nem lesz az EUR 360Ft)

Egyelőre megy a piac felmérés (külföldre mindenképp menni fog IP67 kivitelben (de az valahol 150EUR körül lesz a luxus kivitelű doboz miatt, és az USB-n tölthető li-po akksik miatt), de a belföldi elemes verziója persze sokkal olcsóbb lesz.  Mostanság beszélünk webáruházakkal is erről is meg az Ethernet villámvédőkről is, (túúúúdom, rohadtul nem szeretitek őket) de mi csak net-en árulunk (pláne most !).

Azt már most fel tudom ajánlani, h aki itt rendel a fórumon (fééészbúkon elvből nem vagyunk), az viszonteladói kedvezmény fog kapni ...
Bocs, nem piacteret akartam itt csinálni, csak épp szembejött a téma.     

  előzmény: Wineman #728

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése