Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Kaputechnika

PX Beam prizmás infrasorompó

(1/2) > >>

eXtra:
Egy ügyfélhez megint prizmás eszköz kellett, ezért vettem egy újabb PX Beamet.  ::golyozik:: Pillanatnyi elmezavar vagy mazochismus lehetett, de mindegy, már felszereltem... :D Sajnos a kábelezés nem volt opció, az elemes infrasorompókkal meg más szopások vannak, így maradtam a reflexiósnál. A Powernél már a boltban kivettem a dobozból és mivel csak 3 csavar volt az előlapban (1 csavarja valószínűleg kirázódott és elveszett), ezért elgondolkodtam rajta, hogy otthagyom a 3,14csába, de alaposabban megnézegettem és észrevettem, hogy a megmaradt csavarok nem fognak semmit. A boltos srácok kerestek hozzá csavart és az egyik nyitásérzékelőjük csavarja (kicsit nagyobb, de legalább normálisan meg lehet húzni) pont jó lett, ezért adtak mellé egy zacskónyit. ;D A gagyi tömszelence anyáját lazán két ujjal sikerült eltörnöm, de szerencsére volt nálam ilyen apró méretű normális minőségben is. Kb nyolcszor szedtem le a piros előlapot mire jó lett, mert összerakásnál a szilikagél zacskó miatt mindig elállítódott, de végül sikerült úgy összerakni, hogy minden klappolt. Ha 1-2 éven belül hozzá kell nyúlnom, akkor kalapáccsal fogom leverni, aztán felvéssük a betont egy vezetékes ellenoldalhoz, de hogy ilyen szart nem veszek többet, az már tuti...  ::kalapal::előzmény: vg #8

vg:
 :o Az akkor szerencsés a konstelláció ott :). Mi ezt 1x próbáltuk, mindössze 4 infrasorompóhoz lett téve, de minden ködös napon vagy fagyban jeleztek, így elvetettük. De az tény hogy sokat számít a helyszín- ettől függetlenül nálunk felejtős.előzmény: eXtra #4

syn7h37ic:
Dehogy is. Az infrába. Ahogy írta a kolléga, a prizmával sosem volt gond, csak az infrával.előzmény: bcslaci #6

bcslaci:
Prizmába?  :oelőzmény: syn7h37ic #5

syn7h37ic:
Jobb helyeken az eszközökbe kerül fűtés. Akár utólag is érdemes beledobni. előzmény: eXtra #4

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése