Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Kaputelefonok

Hikvision KH6320 kiegészítő csengő

(1/2) > >>

eXtra:
Mostanában szereltem 3. generációs hik kaputelefonokból (DS-KV8113-WME1) párat, de már a felszerelésüknél kihullott a maradék hajam, annyira agyatlan a kialakítása.  ::fejel:: Remélem szoftveresen kevesebb szívás lesz velük, mint az előző szériákkal, de én jószívvel senkinek nem ajánlom a hik és a dahua kaputelefonjait...  :-Xelőzmény: vg #8

vg:
 ;D Lacy én tapsikolok, hagyd meg nekünk :)))))
Amúgy a kaputelefonjaiktól még mindig ódzkodom, ahol lehet megy a Futura Digital és IP kieg. Ha a kábel jó az is jó. 3 kaputelót raktam Hikitől meg 1-et a Dahuától, hát egyik sem győzőtt meg. Mindenhol az informatika közbe pofázott. Végül mindengyik megoldódott, de.......
Viszont a videórendszereik kamerástúl nálam agyonüthetetlenek. Az elmúlt 5 évben 1 eszköz hibám volt összesen.... :o 8)előzmény: Lacy #7

Lacy:
hígfos .. vagy hikfos

Aradi Zsolt 3 órát csinálta nekem a szettben vett !!! hik kaputelefont, pont ugyanezzel a jelenséggel. Kinézni lehetett, mikrofon is működött, de a hivás failed..
lefrissítette, meg a mittoméntuggya.. aztán jó lett, bevallom volt más dolgom is, az is elég hátráltató volt, hogy a laptopom is lefoglalta ilyen hosszan és én is a fülemen a telefonnal szaladgáltam nyomkodni a csengőt meg újraindítani az egészet.
csak azt nem értem, ha egy szettben veszek valamit, akkor az hogy a túróba van, hogy nem működik egymással?
nem én legóztam össze 3 felől, hanem ők a hik adta egy csomagban...
na ezért -sem - nyúlok hikszarokhoz soha amennyiben lehetséges, magamtól meg eszembe sem jutna használni. Ezt is úgy tették elém, hogy a többivel csinálnánk-e meg.
amúgy tök jó, mert 1 nap működés után, most azzal a hírrel fogadtak a tetthelyén, hogy működik, csak éppen amit bentről mondanak, az kint nem hallatszik. hogyottrohadnamegatervezője
előzmény: kero #6

kero:
Köszi, ez az info most pont jókor jött, mert épp egy ilyen DS-KIS604S készlettel küzdök.
Legalább így most már magyarul beszél a kapuegység.
Azt viszont tudja valaki esetleg, hogyan lehet rábírni, hogy a Hik-Connecten keresztül elküldje a hívást telefonra?
Az applikációból elérem, kaput is tudok nyitni, van kommunikáció, de a hívás az istennek sem megy el.
Próbáltam beállítani a Hik-Connectet a beltérin, a kültérin, játszottam a hívásátirányítás idejével, de hiába.előzmény: eXtra #5

eXtra:
Ma jött a hírlevél, hogy ezekre a fostalicska bugkupacokra adtak ki új firmwaret!  ::nyes::
https://www.riel.hu/tamogatas/tudastar/kaputelefon/3-hikvision-kaputelefon-firmware-frissites-es-nyelvvaltoztatas

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése