Általános kategória > Szavazások

Milyen központcsaládokat használsz?

<< < (2/7) > >>

Janó:
Természetesen az idősebb kollégák több rendszerhez értenek, ezt nem is vitatom.... De pl. egy kezdő telepítőnek nem javasolnám, hogy túl sok rendszerrel ismerkedjen egyszerre mert bele zavarodik.
Minden rendszernek megvannak a "szépségei" és buktatói. Magam is belefutottam olyan rendszerbe amihez lövésem sem volt, persze javasoltam az ügyfélnek, hogy jobban jár ha régi telepítőjét keresi meg, de vagy már nem volt fel lelhető vagy valamiért nem volt már szimpatikus neki. Így maradt a lecserélés. Sőt volt már dolgom olyan rendszerhez is amit a kedves villanyszerelő bevezetékezett és felszerelte az eszközöket de már programozni nem tudta.....ez is olyan rendszer volt amilyet még nem telepítettem, de mivel ismert rendszerről volt szó kértem 2-3 napot míg utánajárok és végül megoldottam....de azért köpködtem egy kicsit  :)  , viszont azóta ketyeg a rendszer rendesen.

vgabor:
[size=0px] "jobb esetben egy telepítő 2 rendszerrel foglalkozik...."[/size]
[size=78%][size=0px]Rosszabb?!? esetben [/size][/size] ;) [size=78%][size=0px] idősebb az ember, de még emlékszik a régi rendszereire és még ért is hozzá. (üzemelteti)[/size][/size]
[size=0px]
[/size]
[size=0px]DSC, Paradox, Jablotron,Pyronix,Texecom, ATS (Aritech) ... (a tévedések és a zsákutcákat nem említeném...)[/size]
[size=0px]
[/size]

[size=0px]Lakossági és céges igényeket ár/érték függvényében szerintem nem lehet 1-2 készülék családdal kiszolgálni.[/size]
[size=0px]A feladatra és az üzemeltető igényeire kell szabni a rendszer kiválasztását szerintem.[/size]
[size=0px]
[/size]
[size=0px]Keveset[/size][size=0px] szerelek a Texecomból, de talán a legkomplexebb központ család...[/size]
[size=0px]
Viszont lakossági és kis céges szinten a legjobban fejlődő és eladható jelenleg a Paradox...[/size][size=0px]Cserében vannak döccenések és szoftver mizériák...[/size]
[size=0px]DE ! Mindegyiknek meg van a maga nyűge vagy bonyolultsága... [/size][size=0px] [/size]előzmény: Janó #26

Janó:
Viszont itt felül azt írja, hogy 7 opciót lehet beállítani  8)  jobb esetben egy telepítő 2 rendszerrel foglalkozik....előzmény: Lacy #24

kero:
Szerintem ez nem verseny, pusztán "közvélemény kutatás".  :) előzmény: Lacy #24

Lacy:
lehet
bár általában az ilyen szavazósdik csak 1 opciót hagynak
meg hát olyan jó néha belebökni a dösöcöbe :)
előzmény: kero #23

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése