CCTV > DVR (rögzítők)

Genesis Pro DVR-t hogy lehet resetelni?

<< < (2/3) > >>

syn7h37ic:
 Esélyes, hogy botnet lett a cuccból, ha neten van. Amúgy sem egy fiatal holmi. Bármi lehet még ezen kívül. előzmény: kero #9

kero:
Anyagilag nem. De már épp meg akartam szabadulni a kicsit sem egyszerű (vagy inkább nagyon is az) ügyféltől, erre betalál ezzel a hibával. Most nem zavarhatom el a picsába. De nincs sok kedvem egy új cuccot odavinni, vállalni újabb min. egy év garanciát, és hallgatni a stílusát tovább. Nekem lett volna egyszerűbb, ha egyszerűen (ne adj Isten távolról) megoldódna az ügy.
De ha valakit érdekel, szívesen átadom a teljes rendszert, videóstul, riasztóstul. előzmény: eXtra #8

eXtra:
Ezeket a tíz év körüli rögzítőket egy tábla csokiért szoktunk "eladni"...  ;) Megéri ennyi időt elb*szni vele?  8)előzmény: kero #7

kero:
Sziasztok!
GenesisPRO GPRO 6408 SDF DVR-hez keresek firmware-t.
A Google-n két napja keresem, de sikertelenül.

A tünet egyébként az, hogy a 8 csatornából 6 egyszerűen eltűnt a rendszerből, csak az első két csatorna látszik, de nem csak a helyi és távoli képen, hanem a telepítői menüben is olyan, mintha csak 2 csatornás lenne a cucc.
Gondoltam, hogy egy firmware frissítés hátha segít, de egyéb ötleteket is szívesen fogadok, ha van valakinek a típussal hasonló tapasztalata.

handras:
Értem, köszönöm!előzmény: r2d2 #5

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése