Szerző Téma: Legyen galéria!  (Megtekintve 5124 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Legyen galéria!
#6 2011. Június 04. - 15:42:31
0
Rendben, de ennél a pontnál gondoltam, hogy az Általános kategórián belül kéne egy Galéria részleget nyitni, amit én nem tudok.
Mert ha a társalgó alá kerül, akkor nem látszik a főoldalon.

Nem lenne jobb inkább az adott fotó(k)hoz kapcsolódó témát létrehozni? Egy ilyen téma ideális esetben úgyis beszélgetést gerjeszt és csak részben lesznek benne fotók... :-) Pl. látsz valahol egy 45 fokban felszerelt szirénát, amit lefotózol, nyitsz neki egy témát a szirénák topikban (vagy ha nem tudod melyik kategóriába illik, akkor bárhol nyithatod, mert utólag a helyére tesszük). Én azt javaslom, hogy elsőzör jöjjön bátran a "tartalom", aztán az igényeknek megfelelően kialakítjuk hozzá a struktúrát!

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Legyen galéria!
#5 2011. Június 03. - 23:11:22
0
Nyiss egy új témát és töltsd fel!  ;)
Rendben, de ennél a pontnál gondoltam, hogy az Általános kategórián belül kéne egy Galéria részleget nyitni, amit én nem tudok.
Mert ha a társalgó alá kerül, akkor nem látszik a főoldalon.

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Legyen galéria!
#4 2011. Június 03. - 23:06:02
0
volna pár elrettentő fotóm :)

Nyiss egy új témát és töltsd fel!  ;)

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Legyen galéria!
#3 2011. Június 03. - 22:54:09
0
Ha lesznek olyan témák amik külön kategóriát igényelnek, akkor azoknak létrehozunk új kategóriát és áthelyezzük őket a helyükre. A tárhely jelenleg 5 GB, ezért a házi állatokról készült képeket inkább valami képmegosztó oldalra tegyétek fel!  ;)
Oké állatok a képfeltöltés.hu-ra mennek
de azért egy szakmai képek galéria elférne, még akkor is, ha nem direkt feltettek a képek, hanem img általiak. volna pár elrettentő fotóm :)

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Legyen galéria!
#2 2011. Június 03. - 22:49:05
0
Megaztán
Van ez az Általános kategória, azon belül a Társalgó. ez oké, de kéne mellé mondjuk egy Galéria amibe képeket lehetne tenni, mindenféle témában. Ami a Galéria részen belül lehetne több mint pl
Rémes szakmai képek
vagy
Ezt csináltuk - dicsekvős szakmai képek
vagy
más témájú, pl háziállataink
vagy
Nőkről képek  :-*
vagy akármi
De oda normál halandó nem tud témát nyitni, itt a Társalgó alatt vagy benne meg nem lesz könnyen megtalálható, sőt ha ki nem nyitja valaki akkor nem is látja mert a főoldalon nem lesz kint.

Ha lesznek olyan témák amik külön kategóriát igényelnek, akkor azoknak létrehozunk új kategóriát és áthelyezzük őket a helyükre. A tárhely jelenleg 5 GB, ezért a csajokról és háziállatokról készült képeket inkább valami képmegosztó oldalra tegyétek fel!  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 03. - 22:54:04 írta admin »

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Legyen galéria!
#1 2011. Június 03. - 20:26:50
0
Megaztán
Van ez az Általános kategória, azon belül a Társalgó. ez oké, de kéne mellé mondjuk egy Galéria amibe képeket lehetne tenni, mindenféle témában. Ami a Galéria részen belül lehetne több mint pl
Rémes szakmai képek
vagy
Ezt csináltuk - dicsekvős szakmai képek
vagy
más témájú, pl háziállataink
vagy
Nőkről képek  :-*
vagy akármi
De oda normál halandó nem tud témát nyitni, itt a Társalgó alatt vagy benne meg nem lesz könnyen megtalálható, sőt ha ki nem nyitja valaki akkor nem is látja mert a főoldalon nem lesz kint.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!