Weboldalunk > Kérések és kérdések

Ötletláda

<< < (4/5) > >>

admin:

--- Idézetet írta: lacyb - 2011. Június 01. - 20:39:27 ---Aki a hozzászólás után a főmenüben találja magát, annak javaslom, hogy  a profiljában állítsa be hogy ne oda kerüljön hanem vissza a témába.

--- Idézet vége ---

Köszönöm, hogy szóltál! Beállítottam, hogy mindenkinél így működjön.

lacyb:
próba   :o

próba sikerült...
Aki a hozzászólás után a főmenüben találja magát, annak javaslom, hogy  a profiljában állítsa be hogy ne oda kerüljön hanem vissza a témába.

lacyb:
szeretném visszakapni a nevem :)
Egy kicsit tré ez a fórummotor..
sok fórummal volt dolgom de ez kritikán aluli..
vagy valaki valamit nem jól csinált meg.
kb 3 napja küzdök, a problémáim itt lennének:
1. a régi nevem/jelszavam nem működik, a régi nevemmel vagy email címemmel kért jelszóemlékeztető email 17 esetben sem jött meg.
2. ha nem vagyok regisztrált tag, akkor az égvilágon senkinek nem lehet emailt írni. A normális az lenne, hogy alul az impresszumban vagy bárhol kéne egy email elérhetőség, ha valaki ugye nem tud bejelentkezni vagy regisztrálni, akkor is tudjon érdemben valakihez a fórum gazdái közül fordulni.
Jelenleg nekem is másik néven KELLET regisztrálnom, hogy megírhassam a gondom
3 na ez a regisztráció is érdekes volt, pl mért kellett 3x kérni a regisztráló emailt, azt a mai napig nem tudom érteni. Ráadásul ezek a betűk a krix krax megett értem én hogy robot, de ez egyszerűen tragédia. (nem személyes, az összes ilyen számomra botrány, nem létezik, hogy nincs valami normális módszer csak ez a látásjavító szar) ja és 2x is beírtam jól és 2x is azt kaptam hogy rosszul írtam be ugyhogy nyaljon sót aki megírta ezt a programot.

tehát kérdem én volna mód, hogy a régi nevem visszakapjam? :)

admin:

--- Idézetet írta: balusecurity - 2011. Június 01. - 14:49:04 ---sziasztok! Jó az új fórum de arra lesz lehetőség hogy a régin írt bejegyzéseket vissza nézze az ember?.
--- Idézet vége ---
Szia!

A régi fórumot az [Archívum] menüben találod.

balusecurity:
sziasztok! Jó az új fórum de arra lesz lehetőség hogy a régin írt bejegyzéseket vissza nézze az ember?.Esetleg ötletnek vettem fel azt hogy lehetne képeket feltölteni amik telepítésnél készülnek ezzel is ötletet adna másik telepítőnek.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése