Szerző Téma: Ötletláda  (Megtekintve 31362 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#5 2011. Június 01. - 11:00:51
0
Hmmm.  Nagyon pofás, de még szoknom kell.
Most még (legalábbis számomra) nem annyira átlátható mint a régi volt ... de majd megszokom :)))
Minden esetre gratula, mert látszik, volt benne munka rendesen.
Köszi! Valóban elég sok munka van benne. És még lesz is bőven...

Javaslom: egyfajta tudásbázis kialakítását, a BT eszköz dokumentációin, leírásán túl a szakmai fogalmak leírását is, ez egyszerűség kedvéért pdf formátumban. Linkeket csak végső esetben használnék erre.
Valamint:  gyártói oldalra linkek, ami hasznos lehet a megfelelő eszköz adott feladathoz történő kiválasztására.
Készülőben van még néhány meglepetés, de először a fórumot fogjuk belakni és az igényekhez igazítani...  ;)

És: piactér ! Elfekvő új és használt eszközök adás-vétele-cseréje gyorsan átlátható módon. Olyan mini vatera féle, a cuccok felsorolásával, esetleg képekkel is.
Erre ott van az Adok-veszek, csere-bere kategória! A kereskedelmi hirdetésekre jelenleg még nincs koncepciónk, de az öncélú reklámmal ellentétben jobban toleráljuk azt a hozzáállást,  amikor a tagságunk valamilyen formában a piaci árnál kedvezőbb ajánlatot kap.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 01. - 11:06:01 írta admin »

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#4 2011. Június 01. - 10:00:16
0
Szia!

Nekem ez így elsőre egy kissé bonyolultnak tűnik, bár nem vagyok hülyegyerek (szerintem).
Egyikőnk sem hülyegyerek, de az új dolgokkal kapcsolatban gyakran érezzük, hogy ...  :o ??? Ezt éreztük az első levegővételnél, az első lépésnél, az első szavunk kimondásánál, amikor megkaptuk az első biciklinket, vagy amikor először vezettünk autót... Ma ezek már mind természetes tevékenységeink... Úgy ahogy kis kitartással holnapra a fórumozás is az lesz!  ;)

Most konkrétan még nem találtam meg, hogy hol kell egy adott hozzászóláshoz választ írni.
Köszönöm, hogy szóltál! Az "Idézet" valóban nem a legjobb fordítás volt, ezért lecseréltem a "Válasz erre" szövegre:

Válasz erre

Én egy picit a "kevesebb, néha több" híve vagyok, de majd biztosan hozzászokunk és akkor jó lesz.
A stabilitás, használhatóság és a fejleszthetőség miatt választottuk ezt a motort. A régi fórum is hasonló szempontok alapján került kiválasztásra, ezért remélem, hogy ez is tisztességgel szolgál legalább egy évtizedig...  :) 

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Ötletláda
#3 2011. Június 01. - 08:44:11
0
Sziasztok!
Nekem ez így elsőre egy kissé bonyolultnak tűnik, bár nem vagyok hülyegyerek (szerintem).
Most konkrétan még nem találtam meg, hogy hol kell egy adott hozzászóláshoz választ írni.
Én egy picit a "kevesebb, néha több" híve vagyok, de majd biztosan hozzászokunk és akkor jó lesz.

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Ötletláda
#2 2011. Május 31. - 17:12:50
0
Hmmm.  Nagyon pofás, de még szoknom kell.
Most még (legalábbis számomra) nem annyira átlátható mint a régi volt ... de majd megszokom :)))
Minden esetre gratula, mert látszik, volt benne munka rendesen.

Javaslom: egyfajta tudásbázis kialakítását, a BT eszköz dokumentációin, leírásán túl a szakmai fogalmak leírását is, ez egyszerűség kedvéért pdf formátumban. Linkeket csak végső esetben használnék erre.
Valamint:  gyártói oldalra linkek, ami hasznos lehet a megfelelő eszköz adott feladathoz történő kiválasztására.
És: piactér ! Elfekvő új és használt eszközök adás-vétele-cseréje gyorsan átlátható módon. Olyan mini vatera féle, a cuccok felsorolásával, esetleg képekkel is.

Üdv: P.L.

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Ötletláda
#1 2011. Május 26. - 14:55:13
0
Ha az oldallal kapcsolatban bármilyen észrevételed vagy építő jellegű ötleted van, akkor itt nyugodtan leírhatod.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!