Weboldalunk > Kérések és kérdések

Ötletláda

<< < (2/5) > >>

bcslaci:
Köszi azt megtaláltam, csak kicsit összezavart, hogy kattintás után nem az történt mint amit vártam  :D


--- Idézetet írta: admin - 2011. Június 02. - 21:24:20 ---Szia!

Oldalszámot a lap alján jobb oldalon látható Oldalak: [1] 2 számokkal lehet váltani.

Az "előző következő" gomboknak nem sok értelme van, de témaléptetés lenne a funkciója.
Lehet, hogy alkalomadtán majd kigyomlálom, hogy ne zavarja össze az embert... :-)

--- Idézet vége ---

admin:

--- Idézetet írta: bcslaci - 2011. Június 02. - 18:59:53 ---Helló!

Az "előző következő" gomboknak biztos, hogy a témát kell váltani és nem az adott témán belüli oldalszámot?
--- Idézet vége ---
Szia!

Oldalszámot a lap alján jobb oldalon látható Oldalak: [1] 2 számokkal lehet váltani.

Az "előző következő" gomboknak nem sok értelme van, de témaléptetés lenne a funkciója.
Lehet, hogy alkalomadtán majd kigyomlálom, hogy ne zavarja össze az embert... * Töröltem.

bcslaci:
Helló!

Az "előző következő" gomboknak biztos, hogy a témát kell váltani és nem az adott témán belüli oldalszámot?

Lacy:

--- Idézetet írta: admin - 2011. Június 01. - 23:17:42 --- Bár facebookon is írhattál volna... ;)

--- Idézet vége ---
Na igen mert ugye én tudom hogy kinek kell, de ebben az esetben olyanokra -is- gondoltam, akik ezt nem tudják :)

admin:

--- Idézetet írta: Lacy - 2011. Június 01. - 23:47:12 ---Oké köszi mint látod megvagyok (nem szabadulsz tőlem meg olyan könnyedén  ;D  :P  )
és most állíthatok be mindent újra :)

--- Idézet vége ---

Örülök, hogy sikerült! Az index meg nyaljon sót! :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése