Általános kategória > Szavazások

Milyen kommunikátorokat használsz?

(1/2) > >>

Lacy:
hát sosenem használnék ilyen cuccot önálló riasztóként, mióta egy régebbi TELL cuccot egyszer próbáltam.
szép kéken világítós Satel kezelővel..
A Multis féle gsm+központot sem pont amiatt, hogy ha már nem akar ügyeletet, akkor sehova máshova nem lehet kommunikáltatni a cuccot.
Mert nem gondolnám, hogy a paneles verziójú gsm helyére más -akár a Tell - gyártana kompatibilis gsm kommunikátort.
jó tudom nem ugyanaz a kettő, de .. másrészt azért egy riasztó könnyebben bővíthető ha egyéb igény jelentkezik.
előzmény: Wineman #9

Wineman:
Helló!

A TELL most nagyon jó áron adja a Pager7 - 3G.IN6.R1 modulját. Önálló riasztóközpontként használnám, kulcsos kapcsolós, vagy mobilalkalmazásból történő élesítéssel. Van valakinek tapasztalata vele?

Janó:
Köszi az infót, letesztelem ezt az egységet is!

eXtra:

--- Idézetet írta: Janó - 2018. Augusztus 01. - 21:08:03 ---Hogyan lehet ezt kiküszöbölni?

--- Idézet vége ---

A 60x40 mm-es akciós nyákból ezt lehetett kihozni! ;D Vagy kiteszed a panelt külső fém dobozba, vagy nettó 6 eFt-tal ócóbban veszel olyan eszközt, amivel nincs ilyen szipiszopi...  8)előzmény: Janó #6

Janó:
Sziasztok!
Ma be kellett építenem egy Easy Line modult, ha beraktam a központban a kábelek mellé akkor elég zajosan jött a hang, ha kivettem akkor tökéletes volt.
Hogyan lehet ezt kiküszöbölni? találkozott hasonló problémával valaki?
Nem szeretnék neki külön dobozt feltenni.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése